Būrelių tvarkaraščiai

BŪRELIAI 1–4 KL. MOKINIAMS 

 

Klasė

Programos pavadinimas

Mokytojas

Savaitės diena

Valanda

Kabinetas

1–4

Saugaus eismo ABC

Meilutė Greičiuvienė

Trečiadienis

12.55–13.40

306

Nuo kovo 30 d. nuotoliniu būdu

 

1–2

 

Šokio būrelis

Asta Saikauskienė

Pirmadienis

Penktadienis

12.55–13.40

12.55–13.40

Šokių salė

Nuo kovo 30 d. nuotoliniu būdu

3

Šiuolaikinis šokis

Asta Saikauskienė

Antradienis

Ketvirtadienis

13.50–14.35

13.50–14.35

Šokių salė

Nuo kovo 30 d. nuotoliniu būdu

4

Šiuolaikinis šokis

Asta Saikauskienė

Antradienis

Ketvirtadienis

14.45–15.30

14.40–15.30

Šokių salė

Nuo kovo 30 d. nuotoliniu būdu

1–4

Linksmoji virtuvėlė

Auksuolė Urbonienė

Pirmadienis

12.55–13.40

139

Nuo kovo 30 d. nuotoliniu būdu

1–4

„Atradimų akademija“:

Gamtos ir tiksliųjų mokslų fakultetas

„Šachmatai, matematika ir logika“

Gintarė Grinkė

Žiedė Ketvirtienė

Ketvirtadienis

12.55–13.40

305

Nuo kovo 30 d. nuotoliniu būdu

1–4

„Robotika, IKT“

Aušra Klevečkienė

Snaigė Varanauskienė

Ketvirtadienis

12.55–13.40

209

Nuo kovo 30 d. nuotoliniu būdu

1–4

„Tyrinėjimai“

Gitana Jasaitienė

Eimutė Ulkštinienė

Ketvirtadienis

12.55–13.40

106

Nuo kovo 30 d. nuotoliniu būdu

1–4

Menų fakultetas

„Menai“

Lina Andrikonytė

Daiva Ragažinskienė

Ketvirtadienis

12.55–13.40

304

Nuo kovo 30 d. nuotoliniu būdu

 

BŪRELIAI 5–8 KL. MOKINIAMS

 

Klasė

Programos pavadinimas

Mokytojas

Savaitės diena

Valanda

Kabinetas

5–8

„Atradimų akademija“

Gamtos ir tiksliųjų mokslų fakultetas

„Tyrinėjame ir atrandame“

"Mažasis atomų pasaulis"

„Robotika“

Gitana Jasaitienė

Auksuolė Urbonienė

Audronė Sruogienė

Ketvirtadienis

14.45–16.15

Nuo kovo 30 d. nuotoliniu būdu

 

5–8 „Įdomioji matematika“

Silvija Masienė

Vilma Morkevičienė

Pirmadienis 12.55–13.40

208

Nuo kovo 30 d. nuotoliniu būdu

5–8

Kraštotyrininkų būrelis

Aldona Banienė

Penktadienis

13.00–14.30

Nuo kovo 30 d. nuotoliniu būdu

5–6

Šiuolaikinis šokis

Asta Saikauskienė

 

 

 

 

Šokių salė

Nuo kovo 30 d. nuotoliniu būdu

7–8

Šiuolaikinis šokis

Asta Saikauskienė

 

 

 

 

Šokių salė

Nuo kovo 30 d. nuotoliniu būdu

 

 

Telefonai miesto neformaliojo ugdymo būrelių, kurie vyksta mūsų progimnazijoje

Robotikos akademija  865088221

Futbolo akademija  860334111

Krepšinio būrelis  866248605