Būrelių tvarkaraščiai

BŪRELIAI 1–4 KL. MOKINIAMS 

 

Klasė

Programos pavadinimas

Mokytojas

Savaitės diena

Valanda

1–4

Saugaus eismo ABC

Meilutė Greičiuvienė

Trečiadienis

14.00–14.45

 

1–2

 

Šokis

Asta Saikauskienė

Trečiadienis

Ketvirtadienis

13.05–13.50

13.05–13.50

3–4

Šokis

Asta Saikauskienė

Trečiadienis

Ketvirtadienis

16.00–16.45

14.00–14.45

2a

Šokis

Asta Saikauskienė

Antradienis

12.10–12.55

2b

Šokis

Asta Saikauskienė

Trečiadienis

12.10–12.55

2c

Šokis

Asta Saikauskienė

Ketvirtadienis

12.10–12.55

1–4

Linksmoji virtuvė

Auksuolė Urbonienė

Pirmadienis

13.05–13.50

1–4

Jaunasis tyrinėtojas

Geta Pečiulienė

Ketvirtadienis

14.55–15.40

1–4

Šachmatų būrelis

Gintarė Eniulaitienė

Pirmadienis

13.05–13.50

1–4

Sportiniai žaidimai 

Aušrinė Kuncevičienė

Trečiadienis

13.05–13.50

1–4

Sportiniai žaidimai

Daiva Dambrauskienė

Antradienis

14.00–14.45

3–4

Kraštotyrininkų būrelis

Aldona Banienė

Penktadienis

13.30–14.00

4–8

Skautų organizacija

Vladas Izdūnis

Penktadienis

14.00–14.45

1–8

Kapela „Šaltinėlis“

Virginija Skupienė

Pirmadienis

14.00–14.45

4

Meistreliai

Celestinas Daukantas

Ketvirtadienis

13.05–13.50

 

 

BŪRELIAI 5–8 KL. MOKINIAMS

 

Klasė

Programos pavadinimas

Mokytojas

Savaitės diena

Valanda

5–8

„Atradimų akademija“ (gamtos ir tiksliųjų mokslų fakultetas)

Vilma Morkevičienė

Silvija Masienė

Rasa Andrikonienė

Gitana Jasaitienė

Auksuolė Urbonienė

Trečiadienis

14.55–16.25

5–8

„Atradimų akademija“ (menų fakultetas)

 

Auksuolė Urbonienė

Vilius Jėčius

Ketvirtadienis

14.55–16.25

5–8

Šiuolaikinis šokis

Asta Saikauskienė

Pirmadienis

Trečiadienis

17.00–17.45

17.00–17.45

5–8

Kūno kultūros pratybos su sunkiosios atletikos pagrindais

Andrius Rusakevičius

Trečiadienis

14.55–15.40

5–8

Sportiniai žaidimai

Aušrinė Kuncevičienė

Trečiadienis

14.55–15.40

5–8

Kraštotyrininkų būrelis

Aldona Banienė

Penktadienis

14.00–14.45

5–8

Rusų kalbos labirintai

Rita Paurazienė

Antradienis

15.18–15.40

5–8

Jaunasis gamtininkas

Rasa Andrikonienė

Pirmadienis

14.55–15.40

5–8

Jaunasis istorikas

Ramunė Liesytė

Trečiadienis

14.55–15.40

5–6

Kompiuterinis modeliavimas

Audronė Sruogienė

Ketvirtadienis

14.55–15.40

4–8

Skautų organizacija

Vladas Izdūnis

Penktadienis

14.00–14.45

1–8

Kapela „Šaltinėlis“

Virginija Skupienė

Pirmadienis

14.00–14.45

4–8

Ugdymas karjerai

Rita Paurazienė

Ketvirtadienis

14.55–16.35