Pasiekimų archyvas

2017–2018 mokslo metai

Akademiniai pasiekimai

Augustinas Jarockis, 8a klasės mokinys, 10-ojoje Lietuvos gamtos mokslų olimpiadoje laimėjo III vietą (biologijos mokytoja Rasa Andrikonienė, fizikos mokytoja Gitana Jasaitienė, chemijos mokytoja Auksuolė Urbonienė).

Olimpiada vyko 2018 m. gegužės 18 dieną 7-iuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Gargžduose, Šiauliuose, Panevėžyje, Rietave ir Mažeikiuose. Olimpiadoje iš viso dalyvavo 205 5–9 klasių mokiniai, kurie visi tuo pačiu metu sprendė biologijos, chemijos ir fizikos užduotis.

...

Progimnazijos komanda Lietuvos pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ III etape, kuris 2018 m. gegužės 9 d. vyko Kupiškyje, laimėjo III vietą (mokytoja Meilutė Greičiuvienė):

Luknė Trumpickaitė, 1a klasės mokinė,

Povilas Vaišvila, 2b klasės mokinys,

Saulius Atraškevičius, 3a klasės mokinys,

Aistė Tamulionytė, 4a klasės mokinė, komandos kapitonė.

...

Pasiekimai 2018 m. tarptautiniame anglų kalbos konkurse „Kengūra“:

 

Nikas Masiliūnas, 3b klasės mokinys, Sidabrinės Kengūros diplomas (mokytoja Ramūnė Žiūkienė);

Benas Čebatoriūnas, 4a klasės mokinys, Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė);

Vilius Šmakotinas, 4b klasės mokinys, Sidabrinės Kengūros diplomas (mokytoja Ramūnė Žiūkienė);

Jonas Stukas, 6a klasės mokinys, Sidabrinės Kengūros diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė);

Arnas Bieliūnas, 6a klasės mokinys, Sidabrinės Kengūros diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė);

Benas Teišerskis, 8a klasės mokinys, Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė);

Gabrielė Paskačiūtė, 8a klasės mokinė, Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė);

Nojus Zaronskis, 8b klasės mokinys, Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Ramūnė Žiūkienė).

...

Gabrielė Paskačiūtė, 8a klasės mokinė, 2018 m. balandžio 17 d. Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje užėmė III vietą (mokytoja Reda Maknevičienė).

...

2018 m. tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ tarp 50 geriausių Lietuvoje pateko:

Vilius Šmakotinas, 4b klasės mokinys (mokytoja Vida Baronienė),

Augustinas Jarockis, 8a klasės mokinys (mokytoja Vilma Morkevičienė).

Tarp 10 geriausių rajone pateko:

Ema Lauraitytė, 1b klasės mokinė, IV vieta (mokytoja Aelita Melėnienė),

Saulius Atraškevičius, 3a klasės mokinys, VI vieta (mokytoja Gintarė Grinkė),

Vilius Šmakotinas, 4b klasės mokinys, I vieta (mokytoja Vida Baronienė),

Nedas Baranovskij, 7a klasės mokinys, IV vieta (mokytoja Vilma Morkevičienė),

Matas Žeromskis, 7a klasės mokinys, X vieta (mokytoja Vilma Morkevičienė),

Augustinas Jarockis, 8a klasės mokinys, II vieta (mokytoja Vilma Morkevičienė),

Nojus Zaronskis, 8b klasės mokinys, VI vieta (mokytoja Vilma Morkevičienė).

...

Augustinas Jarockis, 8a klasės mokinys, Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių chemijos olimpiadoje balandžio 16 d. laimėjo II vietą (mokytoja Auksuolė Urbonienė).

...

Nojus Zaronskis, 8b klasės mokinys, Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių chemijos olimpiadoje balandžio 16 d. laimėjo III vietą (mokytoja Auksuolė Urbonienė).

...
 
Marija Šmakotinaitė, 4b klasės mokinė, tapo Panevėžio gamtos mokykloje vasario 26 d. vykusios olimpiados „Pelėdžiukas 2018“ laureate (mokytoja Vida Baronienė).
...

Progimnazijos komanda 2018 m. balandžio 17 d. tapo Panevėžio miesto pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ II etapo II vietos laimėtoja (mokytoja Meilutė Greičiuvienė):

Luknė Trumpickaitė, 1a klasės mokinė,

Povilas Vaišvila, 2b klasės mokinys,

Saulius Atraškevičius, 3a klasės mokinys,

Aistė Tamulionytė, 4a klasės mokinė, komandos kapitonė.
...
 
Samantha Andrea Blažytė, 4b klasės mokinė, 2018 m. kovo 27 d. Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 4–5 klasių mokinių nacionalinio raštingumo konkurse „Mažasis diktantas“ laimėjo III vietą (mokytoja Vida Baronienė).

...

Augustinas Jarockis, 8a klasės mokinys, 2018 m. kovo 14 d. Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių gamtos mokslų olimpiadoje laimėjo II vietą (mokytoja Rasa Andrikonienė).

...

Nedas Baranovskij, 7a klasės mokinys, 2018 m. kovo 14 d. Panevėžio miesto 7-ų klasių mokinių gamtos mokslų olimpiadoje laimėjo II vietą (mokytoja Rasa Andrikonienė).

...
 
Nojus Zaronskis, 8b klasės mokinys, 2018 m. vasario 28 d. Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių anglų kalbos meninio skaitymo konkurse laimėjo I vietą (mokytoja Ramūnė Žiūkienė).
 
...

Augustinas Jarockis, 8a klasės mokinys, 2018 m. vasario 2 d. Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių fizikos olimpiadoje laimėjo I vietą (mokytoja Gitana Jasaitienė).

...

Lukas Riauba, 3b klasės mokinys, informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ Panevėžio mieste užėmė III vietą (mokytoja Aušra Klevečkienė).

...

Luknė Trumpickaitė, 1a klasės mokinė, informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ Panevėžio mieste užėmė I vietą, o šalyje – 36 vietą (mokytoja Žiedė Ketvirtienė).

...

Augustinas Jarockis, 8a klasės mokinys, tarptautiniame informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ 2017 m. lapkričio mėn. Lietuvoje laimėjo III vietą, o Panevėžyje – I (informacinių technologijų mokytoja Audronė Sruogienė).

 

Neakademiniai pasiekimai

2017–2018 mokslo metai

 

Panevėžio miesto 3–4 kl. berniukų krepšinio varžybose progimnazijos komanda 2018 m. gegužės mėn. užėmė III vietą (mokytojos Aušrinė Kuncevičienė, Daiva Dambrauskienė):

Ignas Lukoševičius, 4b klasės mokinys,

Oskaras Janušas, 4b klasės mokinys,

Kipras Kurtenkovas, 4b klasės mokinys,

Arnas Augustinavičius, 4a klasės mokinys,

Titas Navardauskas, 4a klasės mokinys,

Džiugas Janauskas, 4a klasės mokinys,

Rokas Jarašiūnas, 4a klasės mokinys,

Lukas Riauba, 3b klasės mokinys,

Benas Matelis, 3b klasės mokinys,

Armandas Pukevičius, 3b klasės mokinys,

Karolis Kuodis, 3c klasės mokinys,

Deinas Bitė, 3c klasės mokinys.

...

Tarpmokykliniame berniukų futbolo turnyre „Šaltinio“ progimnazijoje, skirtame Europos dienai paminėti, progimnazijos komanda laimėjo I vietą (mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė):

Matas Žeromskis, 7a klasės mokinys;

Tadas Moksvytis, 7a klasės mokinys;

Joringis Mankus, 7a klasės mokinys;

Simas Sabeckis, 7a klasės mokinys;

Lukas Araminas, 7b klasės mokinys;

Armandas Stravinskas, 7b klasės mokinys.

...
 
Progimnazija 2018 m. gegužės 19 d. pelnė Panevėžio kraštotyros muziejaus apdovanojimą „Metų mokykla“ už aktyvų dalyvavimą muziejaus edukacinėje veikloje, pilietiškumą ir domėjimąsi krašto praeitimi.
...
 

Progimnazijos komanda Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotose 7–8 klasių mokinių estafečių varžybose, kurios vyko 2018 m. gegužės 15 d., laimėjo I vietą (mokytoja Aušrinė Kuncevičienė, visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Gražina Bieliakienė):

Ema Akelaitytė, 8b klasės mokinė,

Beatričė Kuncevičiūtė, 8b klasės mokinė,

Gabrielė Raščiūtė, 8b klasės mokinė,

Ignas Raščius, 8b klasės mokinys,

Laurynas Tauginas, 8b klasės mokinys,

Augustas Gumbeliavičius, 8b klasės mokinys,

Tonis Petronis, 7a klasės mokinys.
 
...
 

Progimnazijos komanda jaunųjų dviračių vairuotojų varžybų „Saugus ratas“ III etape, kuris 2018 m. gegužės 10 d. vyko Kupiškyje, laimėjo III vietą (mokytojas Vladas Izdūnis):

Pijus Gaidžiūnas, 7a klasės mokinys,

Joringis Mankus, 7a klasės moknys,

Sintija Indriliūnaitė, 6b klasės mokinė,

Milda Ažusienytė, 5a klasės mokinė.
 
...

Progimnazijos komanda Panevėžio miesto moksleivių pavasario kroso estafetėje užėmė I vietą ir  2018 m. gegužės 8 d. dalyvavo Lietuvos mokinių žaidynių kroso estafetės finalinėse varžybose Kėdainiuose (mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė):

Živilė Žiūkaitė, 6b klasės mokinė,

Vakarė Šiukščiūtė, 6b klasės mokinė,

Monika Aleknavičiūtė, 7a klasės mokinė,

Kamilė Stasiūnaitė, 7a klasės mokinė,

Urtė Dambrauskaitė, 7a klasės mokinė,

Matas Žeromskis, 7a klasės mokinys,

Simas Sabeckis, 7a klasės mokinys,

Joringis Mankus, 7a klasės mokinys,

Nojus Zaronskis, 8b klasės mokinys.

...

Progimnazijos mokinių komanda 1–4 klasių mokinių futbolo turnyro „Pradinukų lyga“ Šiaurės regiono finalinėse varžybose, kurios 2018 m. gegužės 4 d. vyko Šiauliuose, laimėjo I vietą (mokytojos Aušrinė Kuncevičienė ir Daiva Dambrauskienė):

Ignas Lukoševičius, 4b klasės mokinys,

Oskaras Janušas, 4b klasės mokinys,

Augustas Pažemys, 4b klasės mokinys,

Toma Tonkūnaitė, 4b klasės mokinė,

Greta Bubinaitė, 4b klasės mokinė,

Aidas Masys, 3a klasės mokinys,

Laura Šimonytė, 3a klasės mokinė,

Lukas Riauba, 3b klasės mokinys,

Benas Matelis, 3b klasės mokinys,

Lukas Graičiūnas, 2c klasės mokinys,

Mantas Merkys, 2c klasės mokinys,

Titas Tamulionis, 2c klasės mokinys,

Aronas Kuncevičius, 2b klasės mokinys,

Ajus Kisielius, 2b klasės mokinys,

Urtė Šteinaitė, 2a klasės mokinė,

Austėja Karušaitė, 2b klasės mokinė,

Gintarė Sapožnikovaitė, 2b klasės mokinė,

Titas Mužas, 2a klasės mokinys.

...

Progimnazijos mokinių komanda Panevėžio apskrities 1–4 klasių mokinių futbolo turnyre „Pradinukų lyga“ laimėjo I vietą (mokytojos Aušrinė Kuncevičienė ir Daiva Dambrauskienė):

Ignas Lukoševičius, 4b klasės mokinys,

Oskaras Janušas, 4b klasės mokinys,

Augustas Pažemys, 4b klasės mokinys,

Toma Tonkūnaitė, 4b klasės mokinė,

Greta Bubinaitė, 4b klasės mokinė,

Aidas Masys, 3a klasės mokinys,

Laura Šimonytė, 3a klasės mokinė,

Lukas Riauba, 3b klasės mokinys,

Benas Matelis, 3b klasės mokinys,

Lukas Graičiūnas, 2c klasės mokinys,

Mantas Merkys, 2c klasės mokinys,

Titas Tamulionis, 2c klasės mokinys,

Aronas Kuncevičius, 2b klasės mokinys,

Ajus Kisielius, 2b klasės mokinys,

Urtė Šteinaitė, 2a klasės mokinė,

Austėja Karušaitė, 2b klasės mokinė,

Gintarė Sapožnikovaitė, 2b klasės mokinė,

Titas Mužas, 2a klasės mokinys.

...

Progimnazijos 3–4 klasių berniukų komanda 2018 m. balandžio 25 d. Panevėžio miesto mokyklų 3–4 klasių mokinių lengvosios atletikos trikovės varžybose, kurios vyko progimnazijos stadione, laimėjo I vietą (mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė):

Ignas Lukoševičius, 4b klasės mokinys,

Oskaras Janušas, 4b klasės mokinys,

Arnas Augustinavičius, 4a klasės mokinys,

Karolis Kuodis, 3c klasės mokinys,

Jokūbas Mašalas, 3c klasės mokinys,

Kernius Kazakevičius, 3a klasės mokinys.

...

„Šaltinio“ progimnazijos komanda 2018 m. balandžio 24 d. Panevėžio miesto kroso varžybose, 2003 m. gimimo ir jaunesnių amžiaus grupėje, užėmė I vietą (mokytojos Aušrinė Kuncevičienė ir Daiva Dambrauskienė):

Vakarė Šiukščiūtė, 6b klasės mokinė,

Živilė Žiūkaitė, 6b klasės mokinė,

Beatričė Vaitkevičiūtė, 6b klasės mokinė,

Kamilė Stasiūnaitė, 7a klasės mokinė,

Simas Sabeckis, 7a klasės mokinys,

Joringis Mankus, 7a klasės mokinys,

Matas Žeromskis, 7a klasės mokinys,

Nojus Zaronskis, 8b klasės mokinys.

...

Laura Šimonytė ir Saulius Atraškevičius, 3a klasės mokiniai bei Akvilė Bieliauskaitė ir Rusnė Šimkevičiūtė, 3c klasės mokinės 2018 m. balandžio 12 d. Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių ugdymo karjerai konkurse „Pasimatuok profesiją“ laimėjo III vietą. Konkursui trečiokus rengė mokytojos Gintarė Eniulaitienė ir Lina Andrikonytė.

...

Mokyklos pradinių klasių komanda 2018 m. kovo 22 d. Panevėžio miesto moksleivių (2007 m. gimimo ir jaunesnių) šaškių varžybose, kurios vyko „Vyturio“ progimnazijoje, laimėjo II vietą (mokyt. Gintarė Eniulaitienė):

Austėja Alasevičiūtė, 3a klasės mokinė,

Kernius Kazakevičius, 3a klasės mokinys,

Paulius Žilys, 3a klasės mokinys,

Jokūbas Mašalas, 3c klasės mokinys.

Varžybose dalyvavo 11 komandų iš įvairių Panevėžio miesto mokyklų. 

...

Progimnazijos 5–6 kl. mergaičių komanda 2018 m. kovo 8 d. dalyvavo Lietuvos mokyklų salės futbolo „LadyGolas 2018“ miesto žaidynėse ir užėmė I vietą:

Urtė Bujokaitė, 5a kl. mokinė,

Ugnė Raščiūtė, 5a kl. mokinė,

Elzė Dambrauskaitė, 5a kl. mokinė,

Kamilė Juknevičiūtė, 5b kl. mokinė,

Enrika Bareikaitė, 5b kl. mokinė,

Mantilė Juozaitytė, 6a kl. mokinė,

Sintija Indriliūnaitė, 6b kl. mokinė,

Vakarė Šiukščiūtė 6b kl. mokinė.

Komandą varžyboms rengė mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė.

...

Progimnazijos 7–8 kl. mergaičių komanda 2018 m. kovo 1 d. dalyvavo Lietuvos mokyklų salės futbolo „LadyGolas 2018“ miesto žaidynėse ir užėmė II vietą:

Gabija Birškytė, 7a kl. mokinė,

Monika Aleknavičiūtė, 7a kl. mokinė,

Milena Grigaravičiūtė, 7b kl. mokinė,

Kornelija Kiuberytė, 7b kl. mokinė,

Eglė Dubauskaitė, 7b kl. mokinė,

Greta Jatužytė, 8a kl. mokinė,

Greta Libikaitė, 8a kl. mokinė,

Simona Stancelytė, 8a kl. mokinė,

Mantė Tonkūnaitė, 8b kl. mokinė,

Milda Petrauskaitė, 8b kl. mokinė,

Beatričė Kuncevičiūtė, 8b kl. mokinė,

Gabrielė Raščiūtė, 8b kl. mokinė.

Komandą varžyboms rengė mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė.

...

Progimnazijos pradinių klasių mokinių plaukikų komanda 2018 m. kovo 6 d. Panevėžio miesto 1–4 klasių moksleivių plaukimo varžybose laimėjo III vietą:

Ajus Kisielius, 2b kl. mokinys,

Ignas Vžesniauskas, 3b kl. mokinys,

Arnas Augustinavičius, 4a kl. mokinys,

Augustas Pažemys, 4b kl. mokinys.

...

Progimnazijos futbolo komanda 2017 m. lapkričio 27 d. Panevėžio miesto 2003 m. gimimo ir jaunesnių merginų varžybose laimėjo II vietą (mokytojos Aušrinė Kuncevičienė ir Daiva Dambrauskienė):

Gabija Birškytė, 7a klasės mokinė;

Monika Aleknavičiūtė, 7a klasės mokinė;

Milena Grigaravičiūtė, 7b klasės mokinė;

Eglė Dubauskaitė, 7b klasės mokinė;

Laura Kiznytė, 8b klasės mokinė;

Beatričė Kuncevičiūtė, 8b klasės mokinė;

Mantė Tonkūnaitė, 8b klasės mokinė;

Gabrielė Raščiūtė, 8b klasės mokinė;

Urtė Bujokaitė, 5a klasės mokinė;

Taja Kosčicaitė, 7b klasės mokinė

Klaudija Šimonytė, 7b klasės mokinė.

...

7a klasės mokiniai šalies mokinių etnokultūros projekte „Tautos dvasios beieškant“ laimėjo I vietą (mokytojos Dalia Vašėtienė, Aldona Banienė, Ramunė Liesytė):

Urtė Dambrauskaitė,

Nedas Baranovskij,

Pijus Gaidžiūnas,

Matas Žeromskis,

Monika Aleknavičiūtė,

Rusnė Mulevičiūtė,

Mantė Pšitulskytė,

Kamilė Stasiūnaitė,

Jorilė Varnaitė,

Ugnė Vilkelytė.

2017 m. lapkričio 22 dieną savo projektą septintokai pristatė Vilniuje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

...

Šalies mokyklų muziejų apžiūros konkurse Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos muziejus laimėjo II vietą.

II laipsnio diplomas muziejaus vadovei Aldonai Banienei buvo įteiktas šalies mokyklų muziejų apžiūros konkurso respublikinėje konferencijoje „Projektinė ir edukacinė veikla mokyklos muziejuje“, kuri vyko 2017 m. lapkričio 22 d. Vilniuje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

Už kūrybinį indėlį ir atliktus darbus šalies mokyklų muziejų apžiūros konkurse, pagyrimo raštais buvo apdovanotos 7 klasės mokinės Irma Grygelytė ir Rugilė Piragytė.

...

Progimnazijos šiuolaikinio šokio grupė „Action“, vadovaujama mokytojos Astos Saikauskienės, respublikiniame šokio festivalyje „Ant  pasaulio stogo“, kuris 2017 m. lapkričio 11 d. vyko Vilniuje, laimėjo II vietą:

Mija Petraitytė, 4b klasės mokinė,

Marija Šmakotinaitė, 4b klasės mokinė,

Smiltė Juchganson, 4b klasės mokinė,

Austėja Leitaitė, 4b klasės mokinė,

Dilana Viplentaitė, 4a klasės mokinė,

Austėja Nerečionytė, 4a klasės mokinė,

Milda Ažusienytė, 5a klasės mokinė,

Elzė Dambrauskaitė, 5a klasės mokinė,

Gabrielė Marina, 5a klasės mokinė,

Dominyka Švėgždaitė, 5a klasės mokinė,

Skaistė Pešelytė, 5a klasės mokinė,

Lukrecija Roicevičiūtė, 5a klasės mokinė,

Ugnė Raščiūtė, 5a klasės mokinė,

Kamilė Jurytė, 5a klasės mokinė.

...

Progimnazijos šiuolaikinio šokio grupė „Action“, vadovaujama mokytojos Astos Saikauskienės, 2017 m. spalio 14 d. konkurse „Baltic Amber 2017“ Lenkijoje, Suvalkuose, laimėjo II vietą:

Mija Petraitytė, 4b klasės mokinė,

Marija Šmakotinaitė, 4b klasės mokinė,

Smiltė Juchganson, 4b klasės mokinė,

Austėja Leitaitė, 4b klasės mokinė,

Dilana Viplentaitė, 4a klasės mokinė,

Austėja Nerečionytė, 4a klasės mokinė,

Milda Ažusienytė, 5a klasės mokinė,

Elzė Dambrauskaitė, 5a klasės mokinė,

Gabrielė Marina, 5a klasės mokinė,

Dominyka Švėgždaitė, 5a klasės mokinė,

Skaistė Pešelytė, 5a klasės mokinė,

Lukrecija Roicevičiūtė, 5a klasės mokinė,

Ugnė Raščiūtė, 5a klasės mokinė,

Kamilė Jurytė, 5a klasės mokinė.

...

Aukštaitijos regiono mokyklų muziejų apžiūroje mūsų progimnazijos istorijos muziejus laimėjo III vietą.

2017 m. spalio 25 d. Kaune, regioninėje mokyklų muziejų apžiūros konkurso praktinėje-metodinėje konferencijoje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro pagyrimo raštais už aktyvią kraštotyrinę veiklą buvo apdovanotos 7 klasės mokinės Rugilė Piragytė ir Irma Grygelytė.

...

2017 m. rugsėjo 21 d. Panevėžio miesto rudens kroso varžybose mokyklos komandos bėgikai, skirtingose amžiaus grupėse, laimėjo prizines vietas (mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė):

Živilė Žiūkaitė, 6b klasės mokinė, – I vietą;

Simas Sabeckis, 7a klasės mokinys, – II vietą;

Greta Libikaitė, 8a klasės mokinė, – III vietą.

...

Progimnazijos mergaičių futbolo komanda 2017 m. rugsėjo 19 d. Panevėžio miesto mokyklų mergaičių futbolo olimpiniame festivalyje, kuris vyko Futbolo akademijos stadione, iškovojo I vietą (mokytojos Aušrinė Kuncevičienė ir Daiva Dambrauskienė):

Urtė Bujokaitė, 5a klasės mokinė;

Ugnė Raščiūtė, 5a klasės mokinė;

Kamilė Juknevičiūtė, 5b klasės mokinė;

Gabrielė Janaitytė, 5b klasės mokinė;

Enrika Bareikaitė, 5b klasės mokinė;

Mantilė Juozaitytė, 6a klasės mokinė;

Kamilė Lukšaitė, 6a klasės mokinė;

Sintija Indriliūnaitė, 6b klasės mokinė:

Enrika Kupčiūnaitė, 6b klasės mokinė;

Vakarė Šiukščiūtė, 6b klasės mokinė.

 

2016–2017 mokslo metai

Akademiniai pasiekimai

 

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, 2017 m. 9-oje Lietuvos mokinių gamtos mokslų olimpiadoje laimėjo III vietą (chemijos mokytoja Auksuolė Urbonienė, biologijos mokytoja Rasa Andrikonienė, fizikos mokytoja Gitana Jasaitienė). 

...

Benas Čebatoriūnas, 3a klasės mokinys, tarptautinėje Kings anglų kalbos olimpiadoje, trečių klasių mokinių tarpe, laimėjo I vietą (mokytoja Reda Maknevičienė).

Gabrielė Paskačiūtė, 7a klasės mokinė, tarptautinėje Kings anglų kalbos olimpiadoje, septintų klasių mokinių tarpe, laimėjo III vietą (mokytoja Reda Maknevičienė).

...

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys, XVII Nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse, kuris vyko 2017 m. balandžio 1 d. Lietuvos edukologijos universitete, laimėjo III vietą (mokytoja Jolita Graičiūnienė).

...

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, Lietuvos moksleivių matematikos olimpiadoje, kuri 2017 m. gegužės 20 d. vyko Šiaulių universitete, laimėjo III vietą (mokytoja Silvija Masienė).

...

Pasiekimai 2017 m. tarptautiniame kalbų konkurse „Kengūra“:

Benas Čebatoriūnas, 3a klasės mokinys, anglų k. Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė);

Enrika Labakojytė, 6a klasės mokinė, lietuvių k. Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Dalia Vašėtienė);

Gabrielė Paskačiūtė, 7a klasės mokinė, anglų k. Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė);

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys, lietuvių k. Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Dalia Vašėtienė);

Nojus Zaronskis, 7b klasės mokinys, anglų k. Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Ramūnė Žiūkienė);

Urtė Dambrauskaitė, 6a klasės mokinė, lietuvių k. Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Dalia Vašėtienė);

Saulius Atraškevičius, 2a klasės mokinys, lietuvių k. Sidabrinės Kengūros diplomas (mokytoja Gintarė Eniulaitienė);

Augustina Vaitilionytė, 6b klasės mokinė, anglų k. Sidabrinės Kengūros diplomas (mokytoja Ramūnė Žiūkienė);

Rokas Kaščionis, 6a klasės mokinys, anglų k. Sidabrinės Kengūros diplomas (mokytoja Ramūnė Žiūkienė);

Benas Teišerskis, 7a klasės mokinys, anglų k. Sidabrinės Kengūros diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė);

Vilius Šmakotinas, 3b klasės mokinys, lietuvių k. Oranžinės Kengūros diplomas (mokytoja Vida Baronienė);

Nedas Šimonis, 6c klasės mokinys, anglų k. Oranžinės Kengūros diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė).

...

Pasiekimai 2017 m. tarptautiniame istorijos konkurse „Kengūra“:

Augustinas Jarockis, 7a klasės mokinys, Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Ramunė Liesytė);

Gabrielė Raščiūtė, 7b klasės mokinė, Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Ramunė Liesytė).

...

Progimnazijos komanda 2017 m. gegužės 11 d. Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių „Šaltinio“ vardą, 7–8 klasių mokinių istorijos žinių konkurse „Pirmyn į praeitį“, kuris vyko Raseiniuose, laimėjo I vietą (mokytoja Ramunė Liesytė):

Augustinas Jarockis, 7a klasės mokinys;

Urtė Petrauskaitė, 8b klasės mokinė;

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė;

Justas Remeikis, 8b klasės mokinys;

Karolina Sučylaitė, 8a klasės mokinė.

...

Progimnazijos komanda 2017 m. gegužės 11 d. Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių „Šaltinio“ vardą, bei Raseinių rajono ugdymo įstaigų 5–6 klasių mokinių anglų kalbos konkurse „Anglų kalbos karuselė“, kuris vyko Raseiniuose, laimėjo II vietą (mokytojai Reda Maknevičienė, Ramūnė Žiūkienė, Andrius Rusakevičius):

Gabriela Bujac, 6a klasės mokinė;

Jorilė Varnaitė, 6a klasės mokinė;

Nedas Šimonis, 6c klasės mokinys

Arnas Kadys, 6b klasės mokinys.

...

Progimnazijos komanda 2017 m. gegužės 11 d. Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių „Šaltinio“ vardą, 5–6 klasių mokinių matematikos konkurse, kuris vyko Raseiniuose, laimėjo III vietą (mokytojos Vilma Morkevičienė ir Silvija Masienė):

Beatričė Vaitkevičiūtė, 5b klasės mokinė;

Raimonda Matelytė, 5b klasės mokinė;

Mangirdas Gudas, 5b klasės mokinys;

Ignas Siniakas, 6c klasės mokinys;

Jokūbas Kriugiškis, 6c klasės mokinys;

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys.

...

Progimnazijos komanda tarpmokykliniame Panevėžio miesto 6-ų klasių mokinių vokiečių kalbos konkurse, kuris 2017 m. gegužės 11 d. vyko „Žemynos“ progimnazijoje, užėmė I vietą (mokytoja Aurelija Vaičiulionė):

Urtė Dambrauskaitė, 6a klasės mokinė;

Ugnė Vilkelytė, 6a klasės mokinė;

Rokas Kaščionis, 6a klasės mokinys;

Dovydas Tvaska, 6a klasės mokinys;

Armandas Stravinskas, 6b klasės mokinys.

...

Aistė Tamulionytė, 3a klasės mokinė, 2017 m. gegužės 10 d. Panevėžio pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Aukštyn kojom“ laimėjo II vietą (mokytoja Snaigė Varanauskienė).

...

Progimnazijos komanda Lietuvos mokinių konkurse „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ regioniniame etape, kuris 2017 m. gegužės 4 d. vyko Pasvalyje, užėmė II vietą (mokytoja Meilutė Greičiuvienė):

1b klasės mokinys Povilas Vaišvila,

2a klasės mokinys Saulius Atraškevičius,

3a klasės mokinė Aistė Tamulionytė,

4a klasės mokinė Skaistė Ulytė.

...

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys, Panevėžio krašto 5–9 klasių jaunųjų matematikų XXIII olimpiadoje, kuri 2017 m. balandžio 27 dieną vyko Kupiškyje, užėmė II vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė).

...

Augustinas Jarockis, 7a klasės mokinys, Panevėžio krašto 5–9 klasių jaunųjų matematikų XXIII olimpiadoje, kuri 2017 m. balandžio 27 dieną vyko Kupiškyje, užėmė III vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė).

...

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, Panevėžio krašto 5–9 klasių jaunųjų matematikų XXIII olimpiadoje, kuri 2017 m. balandžio 27 dieną vyko Kupiškyje, užėmė V vietą (mokytoja Silvija Masienė).

...

Progimnazijos komanda 2017 m. balandžio 25 d. Panevėžio m. pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybose „Šviesoforas“ užėmė I vietą (mokytoja Meilutė Greičiuvienė):

1b klasės mokinys Povilas Vaišvila,

2a klasės mokinys Saulius Atraškevičius,

3a klasės mokinė Aistė Tamulionytė,

4a klasės mokinė Skaistė Ulytė.

...

2017 m. tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ tarp 10 geriausių moksleivių Panevėžio rajone pateko:

Vilius Šmakotinas, 3b klasės mokinys, IV vieta (mokytoja Vida Baronienė),

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys, IV vieta (mokytoja Vilma Morkevičienė),

Augustinas Jarockis, 7a klasės mokinys, I vieta (mokytoja Vilma Morkevičienė),

Nojus Zaronskis, 7b klasės mokinys, VII vieta (mokytoja Vilma Morkevičienė),

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, IV vieta (mokytoja Silvija Masienė),

Justas Remeikis, 8b klasės mokinys, IV vieta (mokytoja Silvija Masienė).

...

Augustinas Jarockis, 7a klasės mokinys, 2017 m. tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ užėmė VII vietą ir pateko tarp 50 geriausių moksleivių Lietuvoje. Augustino matematikos mokytoja – Vilma Morkevičienė.

...

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys, 2017 m. balandžio 4 d. Panevėžio miesto 5–8 klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkurse, 6 klasių mokinių grupėje, laimėjo II vietą (mokytoja Dalia Vašėtienė).

...

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, 2017 m. kovo 27 d. Panevėžio miesto bendrojo lavinimo mokyklų 8 klasių chemijos olimpiadoje laimėjo I vietą (mokytoja Auksuolė Urbonienė).

...

Justas Remeikis, 8b klasės mokinys, 2017 m. kovo 27 d. Panevėžio miesto bendrojo lavinimo mokyklų 8 klasių chemijos olimpiadoje laimėjo III vietą (mokytoja Auksuolė Urbonienė).

...

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys,  Nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“, kurį 2017 m. kovo 10 d. organizavo Lietuvos istorijos mokytojų asociacija, laimėjo I vietą (mokytoja Ramunė Liesytė).

...

Augustinas Jarockis, 7a klasės mokinys,  Nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“, kurį 2017 m. kovo 10 d. organizavo Lietuvos istorijos mokytojų asociacija, laimėjo II vietą (mokytoja Ramunė Liesytė).

...

Elzė Iržikevičiūtė, 8b klasės mokinė, šalies mokinių vieno kūrinio konkurse ,,LABAS“, kurį jau tryliktus metus iš eilės organizavo Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija, tapo laureate ir paskatinta už gerą poeziją (lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Švėgždienė). 

...

Dominykas Stankevičius, 8a klasės mokinys, šalies mokinių vieno kūrinio konkurse ,,LABAS“, kurį jau tryliktus metus iš eilės organizavo Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija, tapo laureatu ir paskatintas už gerą poeziją (lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Švėgždienė).

...

Augustinas Jarockis, 7a klasės mokinys, 2017 m. vasario 9 d. Panevėžio miesto 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje laimėjo I vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė).

...

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys, 2017 m. vasario 9 d. Panevėžio miesto 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje laimėjo III vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė).

...

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, 2017 m. vasario 9 d. Panevėžio miesto 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje laimėjo III vietą (mokytoja Silvija Masienė).

...

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, 2017 m. vasario 3 d. Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių fizikos olimpiadoje laimėjo I vietą (mokytoja Gitana Jasaitienė).

...

2017 m. sausio 11 d. progimnazijoje 1–8 klasių mokiniams buvo organizuotos pagrindinių dalykų olimpiados.

Mokiniai dalykų olimpiadose galėjo laimėti I–III vietas surinkę ne mažiau kaip 60 procentų vertinimo instrukcijoje nurodytų taškų:

                    I vieta – 100–85 proc.;

                    II vieta – 84–75 proc.;

                    III vieta – 74–60 proc. 

1–4 klasių olimpiadų nugalėtojai

1–4 klasių olimpiadų nugalėtojai

5–8 klasių olimpiadų nugalėtojai

5–8 klasių olimpiadų nugalėtojai

...

Enrika Bareikaitė, 4b klasės mokinė, gruodžio 4 d. sėkmingai dalyvavo Kings anglų kalbos olimpiadoje ir tapo Kings geriausių mokinių klubo nare (mokytoja Reda Maknevičienė).

2016 m. rudens semestro laureatė gruodžio 10 dieną dalyvavo apdovanojimų ceremonijoje Vilniaus Gedimino technikos universitete.

...

Nerija Remeikaitė, Saulė Marija Astravaitė, Ignas Čemeris, 8a klasės mokiniai, Panevėžio miesto mokyklų mokinių kalėdinių dekoracijų gaminimo konkurse „Žiemos fantazija“, kuris 2016 m. gruodžio 8 d. vyko mūsų progimnazijoje, laimėjo II vietą (mokytojai Auksuolė Urbonienė ir Celestinas Daukantas).

...

Pasiekimai 2016 m. tarptautinėje Kings anglų kalbos olimpiadoje:

Rokas Kaščionis, 6a klasės mokinys, I lygmens diplomas (mokytoja Ramūnė Žiūkienė);

Jonas Stukas, 5a klasės mokinys, II lygmens diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė);

Nedas Šimonis, 6c klasės mokinys, II lygmens diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė).

...

Pasiekimai 2016 m. tarptautinėje Kings matematikos olimpiadoje:

Elzė Bujokaitė, 7b klasės mokinė, III lygmens diplomas (mokytoja Vilma Morkevičienė);

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, III lygmens diplomas (mokytoja Silvija Masienė);

Ignas Čemeris, 8a klasės mokinys, sertifikatas (mokytoja Silvija Masienė);

Rokas Kaščionis, 6a klasės mokinys, sertifikatas (mokytoja Vilma Morkevičienė).

...

Neakademiniai pasiekimai

 

Ugnė Petrauskaitė, 2b klasės mokinė, degalinių tinklo EMSI organizuotame piešinių konkurse „Tu mano mamyte!“ Panevėžyje laimėjo II vietą (mokytoja Aušra Klevečkienė).

...

Augustas Charisovas, 2b klasės mokinys, degalinių tinklo EMSI organizuotame piešinių konkurse „Tu mano mamyte!“ Panevėžyje laimėjo III vietą (mokytoja Aušra Klevečkienė).

...

Aironas Kutavičius, 1b klasės mokinys, 2017 m. gegužės 13 d. Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuoto projekto „Šeimos šventė“ piešinių konkurse „Mano šeimos nuotykis“ laimėjo I vietą (mokytoja Meilutė Greičiuvienė).

...

Augustina Vaitilionytė, 6b klasės mokinė, tapo nugalėtoja Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo organizuotame vertimų ir iliustracijų projekte „Tavo žvilgsnis 2017“ (anglų kalbos mokytoja Ramūnė Žiūkienė).

...

Progimnazijos antrokų ir pirmokės komanda 2017 m. gegužės 9 d. Panevėžio miesto II klasių moksleivių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių varžybose laimėjo III vietą (kūno kultūros mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė):

Urtė Šteinaitė, 1a klasės mokinė;

Laura Šimonytė, 2a klasės mokinė;

Ariana Šukytė, 2b klasės mokinė;

Gabija Paškevičiūtė, 2b klasės mokinė;

Eva Ivaškevičiūtė, 2c klasės mokinė;

Evita Morkelytė, 2c klasės mokinė;

Akvilė Bieliauskaitė, 2c klasės mokinė;

Lukas Riauba, 2b klasės mokinys;

Benas Matelis, 2b klasės mokinys;

Karolis Kuodis, 2c klasės mokinys;

Jokūbas Mašalas, 2c klasės mokinys;

Kernius Kazakevičius, 2a klasės mokinys;

Dominykas Jonaitis, 2a klasės mokinys;

Vėjas Liktoras, 2c klasės mokinys.

...

Progimnazijos komanda jaunųjų dviračių vairuotojų varžybų konkurso „Saugus ratas“ regioniniame etape, kuris 2017 m. gegužės 8 d. vyko Panevėžio rajono Raguvos gimnazijoje, laimėjo paskatinamąją vietą (mokytojas Vladas Izdūnis):

Aretas Baltramiejūnas, 5b klasės mokinys,

Sintija Indriliūnaitė, 5b klasės mokinė,

Beatričė Kuncevičiūtė, 7b klasės mokinė,

Karolis Juozaitis, 7b klasės mokinys.

...

Progimnazijos komanda 2017 m. gegužės 4 d. tarpmokykliniame 7–8 klasių berniukų futbolo turnyre, skirtame Europos dienai paminėti, užėmė I vietą ir laimėjo „Šaltinio“ progimnazijos įsteigtą taurę (kūno kultūros mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė):

Rokas Boliauskas, 8a klasės mokinys;

Mantas Kalenda, 8a klasės mokinys;

Ignas Čemeris, 8a klasės mokinys;

Nerijus Astrauskas, 8a klasės mokinys;

Matas Miškinis, 8b klasės mokinys;

Paulius Mažukna, 8a klasės mokinys;

Matas Miškinis, 7a klasės mokinys.

...

Progimnazijos 6-ų klasių ir jaunesnių mokinių futbolo komanda gegužės 3 d. Panevėžio miesto mokyklų futbolo žaidynių „Golas 2017“ varžybose laimėjo I vietą (kūno kultūros mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė):

Oskaras Janušas, 3b klasės mokinys;

Ignas Lukoševičius, 3b klasės mokinys;

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys;

Joringis Mankus, 6a klasės mokinys;

Simas Sabeckis, 6a klasės mokinys;

Armandas Stravinskas, 6b klasės mokinys;

Bleidas Mikštas, 6c klasės mokinys;

Benas Ribokas, 6a klasės mokinys;

Eglė Dubauskaitė, 6c klasės mokinė;

Monika Aleknavičiūtė, 6a klasės mokinė;

Gabija Birškytė, 6a klasės mokinė.

...

Joringis Mankus, 6a klasės mokinys, 2017 m. balandžio 19 d. Panevėžio miesto pavasario kroso varžybose (2004 m. gim. ir jaun.) užėmė II vietą (kūno kultūros mokytoja Daiva Dambrauskienė).

...

Progimnazijos komanda 2017 m. kovo 16 d. Panevėžio miesto pradinių klasių mokinių šaškių varžybose laimėjo II vietą (mokytoja Gintarė Eniulaitienė):

Dovydas Prochorovas, 2a klasės mokinys;

Kernius Kazakevičius, 2a klasės mokinys;

Paulina Pedzevičiūtė, 2c klasės mokinė;

Jokūbas Mašalas, 2c klasės mokinys.

...

Progimnazijos 5–6 klasių mergaičių komanda 2017 m. vasario 9 d. Panevėžio miesto mergaičių salės futbolo „Ladygolas“ žaidynėse iškovojo I vietą (mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė):

Monika Aleknavičiūtė, 6a klasės mokinė;

Jorilė Varnaitė, 6a klasės mokinė;

Enrika Labakojytė, 6a klasės mokinė;

Eglė Dubauskaitė, 6c klasės mokinė;

Milena Grigaravičiūtė, 6b klasės mokinė;

Gabrielė Podrigailaitė, 6b klasės mokinė;

Ugnė Kielaitė, 6b klasės mokinė;

Mantė Pšitulskytė, 6a klasės mokinė;

Kamilė Stasiūnaitė, 6a klasės mokinė.

...

Progimnazijos 7–8 klasių mergaičių komanda 2017 m. vasario 9 d. Panevėžio miesto mergaičių salės futbolo „Ladygolas“ žaidynėse laimėjo III vietą (mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė):

Saulė Marija Astravaitė, 8a klasės mokinė;

Goda Augustinaitė, 8a klasės mokinė;

Kornelija Markuckaitė, 8a klasės mokinė;

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė;

Karolina Sučylaitė, 8a klasės mokinė;

Laura Kiznytė, 7b klasės mokinė;

Beatričė Kuncevičiūtė, 7b klasės mokinė;

Mantė Tonkūnaitė, 7b klasės mokinė.

...

Nerija Remeikaitė ir Saulė Marija Astravaitė, 8a klasės mokinės, šalies mokinių kraštotyriniame-kūrybiniame konkurse „Senų knygų, rankraščių lobiai bibliotekoje“ laimėjo I vietą (rašinys, skirtas projektui „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“) (darbo vadovė Aldona Banienė).

Justas Remeikis, 8b klasės mokinys, šalies mokinių kraštotyriniame-kūrybiniame konkurse „Senų knygų, rankraščių lobiai bibliotekoje“ laimėjo I vietą ( piešinys, skirtas Martyno Mažvydo „Katekizmui“) (darbo vadovė Aldona Banienė).

Tonis Petronis, 6c klasės mokinys, šalies mokinių kraštotyriniame-kūrybiniame konkurse „Senų knygų, rankraščių lobiai bibliotekoje“ laimėjo I vietą ( piešinys, skirtas Martyno Mažvydo „Katekizmui“) (darbo vadovė Aldona Banienė).

Konkurso baigiamasis renginys ir nugalėtojų apdovanojimas vyko 2016 m. lapkričio 11 d. Vilniuje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

...

Progimnazijos komanda lapkričio 9 dieną 2016–2017 m.m. Panevėžio miesto 2002 m. gimimo ir jaunesnių mergaičių futbolo varžybose iškovojo III vietą (mokytoja Daiva Dambrauskienė):

Saulė Marija Astravaitė, 8a klasės mokinė;

Goda Augustinaitė, 8a klasės mokinė;

Kornelija Markuckaitė, 8a klasės mokinė;

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė;

Vaida Nemanytė, 8a klasės mokinė;

Liveta Jasnauskaitė, 8a klasės mokinė;

Viktorija Kuodytė, 8a klasės mokinė;

Karolina Sučylaitė, 8a klasės mokinė.

...

Progimnazijos komanda 2016 m. spalio 20 d. Panevėžio „Minties“ gimnazijos sveikatinimo projekto „Sveikata jūsų rankose“ virvės traukimo varžybose (Kniaudiškių mikrorajono progimnazijoms) iškovojo I vietą (mokytoja Aušrinė Kuncevičienė):

Goda Augustinaitė, 8a klasės mokinė;

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė;

Kornelija Markuckaitė, 8a klasės mokinė;

Viktorija Kuodytė, 8a klasės mokinė;

Kornelijus Kirkilas, 8a klasės mokinys;

Mantvydas Šukys, 8a klasės mokinys;

Augustas Mikulskis, 8a klasės mokinys;

Domas Didžiūnaitis, 8b klasės mokinys;

Lukas Matukonis, 8b klasės mokinys;

Matas Miškinis, 8b klasės mokinys,

Ignas Raščius, 7b klasės mokinys.

...

Progimnazijos futbolo komanda 2016 m. spalio 18 d. draugiškame salės futbolo turnyre, skirtame Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijos 35-mečiui paminėti, iškovojo II vietą (mokytoja Aušrinė Kuncevičienė):

Nerijus Astrauskas, 8a klasės mokinys;

Rokas Boliauskas, 8a klasės mokinys;

Mantas Kalenda, 8a klasės mokinys;

Paulius Mažukna, 8a klasės mokinys;

Matas Miškinis, 8b klasės mokinys;

Matas Miškinis, 7a klasės mokinys;

Ignas Raščius, 7b klasės mokinys.

...

4-ų klasių mokiniai ir mokytojos Žiedė Ketvirtienė bei Aelita Melėnienė rugsėjo 12 d. Panevėžio lopšelio-darželio „Puriena“ 2016 m. plenere „Gamtos spalvos“ sukūrė kilimą „Dainelė apie juodą katiną“ ir laimėjo UAB „Panevėžio bičiulis“ įsteigtą nominaciją „Mistiškiausias kilimas“.

...

Progimnazijos pradinių klasių mokiniai ir mokytojos laimėjo UAB „Naisių vasara“ 2016 m. skelbtame konkurse „Vaikų Velykėlės“. Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokinių sukurtas margutis miestų kategorijoje pripažintas pačiu gražiausiu ir išradingiausiu. Konkursą progimnazijoje organizavo pradinio ugdymo mokytojos Žiedė Ketvirtienė ir Gintarė Eniulaitienė.

 

 

2015–2016 mokslo metai

Akademiniai pasiekimai

Augustinas Jarockis, 6a klasės mokinys, 2016 m. balandžio 23 d. Lietuvos 6–8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje Šiauliuose laimėjo II vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė).

...

Nerija Remeikaitė, 7a klasės mokinė, tapo Lietuvos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento organizuoto 5–10 klasių moksleivių rašinių konkurso „Ką aš norėčiau veikti bibliotekoje?..“ laureate (mokytoja Jolanta Švėgždienė).

...

Brigita Karosaitė, 4a klasės skaitovė, gegužės 12 dieną Panevėžio bendrojo ugdymo mokyklų 1–4 klasių meninio skaitymo konkurse „Žodis lyg paukščio giesmė“ laimėjo I vietą. Brigita skaitė ištrauką iš R. Savickytės knygos „Adelės dienoraštis. Ruduo“ (2015 Metų knyga vaikams). Skaitovę konkursui rengė mokytoja Meilutė Greičiuvienė.

...

Milita Strazdaitė, 3b klasės mokinė, 2016 m. balandžio 28 d. Panevėžio miesto mokyklų 3 klasių mokinių eilėraščių deklamavimo anglų kalba konkurse „POETRY COMPETITION-2016“ laimėjo II vietą (mokytoja Ramūnė Žiūkienė).

...

Lietuvos mokinių konkurse „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ pradinių klasių mokinių konkurso „Šviesoforas“ miesto etape progimnazijos komanda užėmė I vietą, regioniniame etape – II vietą (mokytoja Meilutė Greičiuvienė):

Saulius Atraškevičius, 1a klasės mokinys;

Aistė Tamulionytė, 2a klasės mokinė;

Skaistė Ulytė, 3a klasės mokinė;

Brigita Karosaitė, 4a klasės mokinė.

...

Tonio Petronio, 5c klasės mokinio, pasaka pateko į šalies mokinių kūrybinio konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ IX knygą „Lietuvos vaikų pasakos“. Tonio Petronio pasaka „Laimės vaikis“ pelnė nominaciją „Nesavanaudiškiausia pasaka“ ir vienintelė iš visų dalyvių sukurtų pasakų buvo išleista net atskira knygele. Penktokas savo pasaką iliustravo. Jo iliustracija yra išspausdinta knygelėje. Tonį dalyvauti konkurse paskatino lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Jolanta Švėgždienė.

...

Nedas Baranovskij, 5a klasės mokinys, Lietuvos Šaltinio vardo mokyklų 5–8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje, kuri 2016 m. balandžio 14 d. vyko mūsų progimnazijoje, 5 klasių mokinių grupėje laimėjo I vietą (mokytoja Dalia Vašėtienė).

...

Augustinas Jarockis, 6a klasės mokinys, Lietuvos Šaltinio vardo mokyklų 5–8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje, kuri 2016 m. balandžio 14 d. vyko mūsų progimnazijoje, 6 klasių mokinių grupėje laimėjo I vietą (mokytoja Milda Gabrilavičiūtė).

...

Nerija Remeikaitė, 7a klasės mokinė, Lietuvos Šaltinio vardo mokyklų 5–8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiadoje, kuri 2016 m. balandžio 14 d. vyko mūsų progimnazijoje, 7 klasių mokinių grupėje laimėjo I vietą (mokytoja Jolanta Švėgždienė).

...

Nedas Baranovskij, 5a klasės mokinys, 2016 m. balandžio 7 d. Panevėžio miesto 5–8 klasių mokinių diktanto konkurse 5 klasių mokinių grupėje laimėjo I vietą (mokytoja Dalia Vašėtienė).

...

Augustinas Jarockis, 6a klasės mokinys, 2016 m. balandžio 7 d. Panevėžio miesto 5–8 klasių mokinių diktanto konkurse 6 klasių mokinių grupėje laimėjo I vietą (mokytoja Milda Gabrilavičiūtė).

...

Nedas Baranovskij, 5a klasės mokinys, 2016 metų nacionaliniame konkurse „Švari kalba – švari galva“ laimėjo I vietą (mokytoja Dalia Vašėtienė).

...

Augustinas Jarockis, 6a klasės mokinys, Panevėžio miesto 5–8 klasių matematikos olimpiadoje laimėjo II vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė).

...

Nerija Remeikaitė, 7a klasės mokinė, Panevėžio miesto 5–8 klasių matematikos olimpiadoje laimėjo III vietą (mokytoja Silvija Masienė).

...

Justas Remeikis, 7b klasės mokinys, Panevėžio miesto 5–8 klasių matematikos olimpiadoje laimėjo IV vietą (mokytoja Silvija Masienė).

...

2016 m. kovo 17 d. vyko tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra“. Jame dalyvavo 61 mūsų mokyklos mokinys.

Tarp 50 geriausių moksleivių Lietuvoje pateko:

Nedas Baranovskij, 5a klasės mokinys, 40-oji vieta (mokytoja Vilma Morkevičienė);

Augustinas Jarockis, 6a klasės mokinys, X vieta (mokytoja Vilma Morkevičienė).

Tarp 10 geriausių Panevėžio mieste pateko:

Lukas Riauba, 1b klasės mokinys, III vieta (mokytoja Aušra Klevečkienė);

Austėja Alasevičiūtė, 1a klasės mokinė, VII vieta (mokytoja Gintarė Eniulaitienė);

Vilius Šmakotinas, 2b klasės mokinys, VIII vieta (mokytoja Vida Baronienė);

Beatričė Vaitkevičiūtė, 4b klasės mokinė, VII vieta (mokytoja Sigita Bekerienė);

Nedas Baranovskij, 5a klasės mokinys, I vieta (mokytoja Vilma Morkevičienė);

Augustinas Jarockis, 6a klasės mokinys, I vieta (mokytoja Vilma Morkevičienė);

Nerija Remeikaitė, 7a klasės mokinė, VI vieta (mokytoja Silvija Masienė);

Ignas Čemeris, 7a klasės mokinys, X vieta (mokytoja Silvija Masienė).

...

Augustinas Jarockis, 6a klasės mokinys, 2016 m. balandžio 20 d. Panevėžio miesto mokyklų 5–6 klasių mokinių konkurse „Atrask istoriją“ laimėjo IV vietą (mokytoja Ramunė Liesytė).

...

Augustinas Jarockis, 6a klasės mokinys, 2016 m. kovo 10 d. nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“ parodė puikias žinias (mokytoja Ramunė Liesytė).

...

Rūta Urbonaitė, 8a klasės mokinė, 2016 m. kovo 8 d. Panevėžio miesto 8 klasių mokinių konkurse „Žynys 2016“, kuris vyko „Šaltinio“ progimnazijoje, tapo nugalėtoja (mokytoja Ramunė Liesytė).

...

Karolina Kuzmaitė, 8a klasės mokinė, Panevėžio miesto 8 klasių mokinių konkurse „Žynys 2016“ užėmė III vietą (mokytoja Ramunė Liesytė).

...

Danas Zakarevičius, 8a klasės mokinys, 2016 metų Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso miesto etape laimėjo I vietą (mokytoja Milda Gabrilavičiūtė).

...

Radvilė Pakalnytė, 6a klasės mokinė, 2016 metų Tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso miesto etape laimėjo III vietą (mokytoja Milda Gabrilavičiūtė).

...

Progimnazijos mokinių komanda Panevėžio miesto mokyklų 5–6 klasių mokinių anglų kalbos konkurse „Smart kids“, vykusiame 2015 m. gruodžio 3 dieną mūsų mokykloje, laimėjo II vietą (mokytojos Reda Maknevičienė ir Ramūnė Žiūkienė):

Augustinas Jarockis, 6a klasės mokinys,

Jokūbas Kriugiškis, 5c klasės mokinys,

Nojus Zaronskis, 6b klasės mokinys,

Rokas Kaščionis, 5a klasės mokinys.

...

Progimnazijos mokiniai miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ klasių grupėse užėmė prizines vietas:

Augustinas Jarockis, 6a klasės mokinys, užėmė I vietą (mokytoja Audronė Sruogienė);

Nedas Baranovskij, 5a klasės mokinys, užėmė II vietą (mokytoja Audronė Sruogienė);

Nojus Kuzma, 3a klasės mokinys, užėmė III vietą (mokytoja Žiedė Ketvirtienė).

...

Progimnazijos 5 ir 6 klasių mokiniai Respublikinėje jaunųjų matematikų komandinėje olimpiadoje „Šaltinėlio“ taurei laimėti, kurią 2015 m. spalio 23 d. organizavo Raseinių rajono švietimo centras, užėmė I vietą (mokytojos Silvija Masienė ir Vilma Morkevičienė):

Augustinas Jarockis, 6a klasės mokinys;

Nojus Zaronskis, 6b klasės mokinys;

Vaiva Gutauskaitė, 6b klasės mokinė;

Meda Juzukėnaitė, 5b klasės mokinė;

Matas Žeromskis, 5a klasės mokinys;

Nedas Baranovskij, 5a klasės mokinys.

...

Augustinas Jarockis, 6a klasės mokinys, Eglė Ožalaitė, 6a klasės mokinė, Neringa Remeikaitė, 7a klasės mokinė, 2015 metų spalio 13 dieną Konstitucijos egzamino antrame etape surinko daugiausiai taškų (mokytoja Ramunė Liesytė). Šių mokinių darbai buvo išsiųsti į Vilnių.

 

Neakademiniai pasiekimai

 

Progimnazijos komanda 2016 m. gegužės 28 d. Panevėžio vyskupijos katechetikos centro organizuotoje 5–8 klasių mokinių viktorinoje, skirtoje Gailestingumo metams, laimėjo I vietą (mokytoja Geta Pečiulienė):

Eglė Ožalaitė, 6a klasės mokinė;

Danas Zakarevičius, 8a klasės mokinys;

Dovydas Tvaska, 5a klasės mokinys;

Deimantas Vaitkevičius, 8a klasės mokinys.

...

Progimnazijos futbolo komanda 2016 m. gegužės 27 ir 28 dienomis Lietuvos mokyklų žaidynių berniukų 5x5 varžybose Šiauliuose iškovojo III vietą (mokytojos Aušrinė Kuncevičienė ir Daiva Dambrauskienė):

Matas Žeromskis, 5a klasės mokinys;

Matas Miškinis, 6a klasės mokinys;

Nerijus Astrauskas, 7a klasės mokinys;

Rokas Boliauskas, 7a klasės mokinys;

Mantas Kalenda, 7a klasės mokinys;

Paulius Mažukna, 7a klasės mokinys;

Matas Miškinis, 7b klasės mokinys;

Eimantas Švedkauskas, 7b klasės mokinys.

...

Progimnazijos futbolo komanda 2016 m. gegužės 19 d. futbolo turnyre, skirtame Raseinių Šaltinio progimnazijos sporto klubo „Šaltinėlis“ taurei laimėti, iškovojo II vietą (mokytojos Aušrinė Kuncevičienė ir Daiva Dambrauskienė):

Vakarė Tautvaišaitė, 8a klasės mokinė;

Grėta Vaitkevičiūtė, 6b klasės mokinė;

Beatričė Kuncevičiūtė, 6b klasės mokinė;

Nerijus Astrauskas, 7a klasės mokinys;

Rokas Boliauskas, 7a klasės mokinys;

Mantas Kalenda, 7a klasės mokinys;

Matas Miškinis, 7b klasės mokinys;

Simas Nakvosas, 8a klasės mokinys;

Mindaugas Tauginas, 8a klasės mokinys.

...

Dominyka Švėgždaitė, 3a klasės mokinė, Tonis Petronis, 5c klasės mokinys, Karolina Sučylaitė, 7a klasės mokinė, tapo XIV Pasaulio vaikų haiku konkurso Lietuvoje laureatais (mokytoja Jolanta Švėgždienė). Laureatų apdovanojimo šventė vyko 2016 m. balandžio 27 d. Vilniuje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

...

Progimnazijos futbolo komanda 2016 m. vasario 19 d. Lietuvos mokyklų žaidynių 2015/2016 m.m. berniukų (gim. 2002 m. ir jaun.) mažojo futbolo 5x5 tarpzoninėse varžybose iškovojo I vietą (mokytoja Aušrinė Kuncevičienė):

Matas Žeromskis, 5a klasės mokinys;

Matas Miškinis, 6a klasės mokinys;

Nerijus Astrauskas, 7a klasės mokinys;

Rokas Boliauskas, 7a klasės mokinys;

Mantas Kalenda, 7a klasės mokinys;

Paulius Mažukna, 7a klasės mokinys;

Matas Miškinis, 7b klasės mokinys;

Eimantas Švedkauskas, 7b klasės mokinys.

...

Gabrielė Indriūnaitė ir Nedas Arelis, 5c klasės mokiniai, respublikiniame skautų dainų konkurse „Gražių dainelių daug girdėjau 2016“, vykusiame sausio 16 d. Kaune, skautų duetų-trio grupėje laimėjo II vietą (muzikos mokytoja Vitalija Bartkienė ir skautų būrelio vadovas Vladas Izdūnis).

...

Jorilė Varnaitė, 5a klasės mokinė, laimėjo prevencijos projekto „Pažinsi aplinką-apsaugosi save“ piešinių konkurse „Kalėdų šventė mano namuose“ (klasės vadovė Daiva Dambrauskienė). Konkursą organizavo Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyrius.

...

Beatos Kanišauskaitės, 3a klasės mokinės, piešinio nuotrauka nugalėjo tarptautinio projekto „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė 2015“ Instagram-konkurse #NORDBIB15 (mokytoja Žiedė Ketvirtienė).

...

Progimnazijos futbolo komanda 2015 m. gruodžio 12 d. Lietuvos mokyklų žaidynių 2002 m. gimimo ir jaunesnių vaikinų futbolo zoninėse varžybose iškovojo I vietą (mokytoja Aušrinė Kuncevičienė):

Matas Žeromskis, 5a klasės mokinys;

Matas Miškinis, 6a klasės mokinys;

Nerijus Astrauskas, 7a klasės mokinys;

Rokas Boliauskas, 7a klasės mokinys;

Mantas Kalenda, 7a klasės mokinys;

Paulius Mažukna, 7a klasės mokinys;

Matas Miškinis, 7b klasės mokinys;

Eimantas Švedkauskas, 7b klasės mokinys.

...

Progimnazijos mokiniai tapo Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus „Žalioji pelėda“ konkurso „Nupyniau pynimėlį“ laureatais:

Nedas Jašinskas, 2a klasės mokinys (mokytoja Snaigė Varanauskienė);

Gabija Didžiūnaitytė, 3b klasės mokinė (mokytoja Aelita Melėnienė).

...

Ugnius Vžesniauskas, 7a klasės mokinys, respublikiniame kraštotyriniame-kūrybiniame konkurse „Eksponatai laikmečio liudininkai“ laimėjo II vietą (mokytoja Aldona Banienė).

Rūta Urbonaitė, 8a klasės mokinė, respublikiniame kraštotyriniame-kūrybiniame konkurse „Eksponatai laikmečio liudininkai“ laimėjo II vietą ( mokytoja Aldona Banienė).

Karolina Kuzmaitė, 8a klasės mokinė, respublikiniame kraštotyriniame-kūrybiniame konkurse „Eksponatai laikmečio liudininkai“ laimėjo II vietą ( mokytoja Aldona Banienė).

Kraštotyrinio-kūrybinio konkurso baigiamoji šventė vyko 2015 m. lapkričio 19 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

...

Trečios klasės mokinės Elzė Dambrauskaitė, Urtė Bujokaitė, Skaistė Ulytė, Evelina Žiukaitė, Greta Nakvosaitė (komandos kapitonė), jų mokytoja Žiedė Ketvirtienė, mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Ramutė Railienė konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etape mieste laimėjo II vietą.

...

Progimnazijos futbolo komanda 2015 m. lapkričio 11 d. Panevėžio miesto 2002 m. gimimo ir jaunesnių vaikinų futbolo varžybose iškovojo I vietą (mokytoja Aušrinė Kuncevičienė):

Matas Žeromskis, 5a klasės mokinys;

Matas Miškinis, 6a klasės mokinys;

Nerijus Astrauskas, 7a klasės mokinys;

Rokas Boliauskas, 7a klasės mokinys;

Mantas Kalenda, 7a klasės mokinys;

Paulius Mažukna, 7a klasės mokinys;

Matas Miškinis, 7b klasės mokinys;

Eimantas Švedkauskas, 7b klasės mokinys.

...

Rūta Urbonaitė, 8a klasės mokinė, Melisa Akšonaitytė, 7b klasės mokinė, Artūras Grygelis, 8a klasės mokinys, Nacionalinėje mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicijoje laimėjo II vietą (mokytoja Aldona Banienė). Nacionalinės mokinių ir jaunimo kraštotyros ekspedicijos baigiamasis etapas (konferencija ir darbų paroda) vyko 2015 m. spalio 21 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

...

2015 metų Konstitucijos egzamino organizatoriai patiems jauniausiems – 1–4 klasių mokiniams – skyrė kūrybinę užduotį tema „Mano Lietuvai – 25 metai“. Organizatoriai sulaukė 789 pradinių klasių mokinių piešinių iš 89 Lietuvos mokyklų. Iš jų komisija atrinko 45 geriausius 1, 2, 3 ir 4 klasės mokinių darbus, kuriuos įvertinti kvietė DELFI lankytojus.

Progimnazijos mokiniai, piešinių konkurso „Mano Lietuvai – 25 metai“ dalyviai, kurių darbai pateko tarp geriausiųjų:

Rojus Reifas, 2a klasės mokinys (mokytoja Snaigė Varanauskienė);

Skaistė Sprainaitytė, 2a klasės mokinė (mokytoja Snaigė Varanauskienė);

Elzė Dambrauskaitė, 3a klasės mokinė (mokytoja Žiedė Ketvirtienė).

 

Atnaujinta: 2018-10-29