Neakademiniai pasiekimai

„Šaltinio“ progimnazijos komanda 2018 m. balandžio 24 d. Panevėžio miesto kroso varžybose, 2003 m. gimimo ir jaunesnių amžiaus grupėje, užėmė I vietą (mokytojos Aušrinė Kuncevičienė ir Daiva Dambrauskienė):

Vakarė Šiukščiūtė, 6b klasės mokinė,

Živilė Žiūkaitė, 6b klasės mokinė,

Beatričė Vaitkevičiūtė, 6b klasės mokinė,

Kamilė Stasiūnaitė, 7a klasės mokinė,

Simas Sabeckis, 7a klasės mokinys,

Joringis Mankus, 7a klasės mokinys,

Matas Žeromskis, 7a klasės mokinys,

Nojus Zaronskis, 8b klasės mokinys.

...

Laura Šimonytė ir Saulius Atraškevičius, 3a klasės mokiniai bei Akvilė Bieliauskaitė ir Rusnė Šimkevičiūtė, 3c klasės mokinės 2018 m. balandžio 12 d. Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių ugdymo karjerai konkurse „Pasimatuok profesiją“ laimėjo III vietą. Konkursui trečiokus rengė mokytojos Gintarė Eniulaitienė ir Lina Andrikonytė.

...

Mokyklos pradinių klasių komanda 2018 m. kovo 22 d. Panevėžio miesto moksleivių (2007 m. gimimo ir jaunesnių) šaškių varžybose, kurios vyko „Vyturio“ progimnazijoje, laimėjo II vietą (mokyt. Gintarė Eniulaitienė):

Austėja Alasevičiūtė, 3a klasės mokinė,

Kernius Kazakevičius, 3a klasės mokinys,

Paulius Žilys, 3a klasės mokinys,

Jokūbas Mašalas, 3c klasės mokinys.

Varžybose dalyvavo 11 komandų iš įvairių Panevėžio miesto mokyklų. 

...

Progimnazijos 5–6 kl. mergaičių komanda 2018 m. kovo 8 d. dalyvavo Lietuvos mokyklų salės futbolo „LadyGolas 2018“ miesto žaidynėse ir užėmė I vietą:

Urtė Bujokaitė, 5a kl. mokinė,

Ugnė Raščiūtė, 5a kl. mokinė,

Elzė Dambrauskaitė, 5a kl. mokinė,

Kamilė Juknevičiūtė, 5b kl. mokinė,

Enrika Bareikaitė, 5b kl. mokinė,

Mantilė Juozaitytė, 6a kl. mokinė,

Sintija Indriliūnaitė, 6b kl. mokinė,

Vakarė Šiukščiūtė 6b kl. mokinė.

Komandą varžyboms rengė mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė.

...

Progimnazijos 7–8 kl. mergaičių komanda 2018 m. kovo 1 d. dalyvavo Lietuvos mokyklų salės futbolo „LadyGolas 2018“ miesto žaidynėse ir užėmė II vietą:

Gabija Birškytė, 7a kl. mokinė,

Monika Aleknavičiūtė, 7a kl. mokinė,

Milena Grigaravičiūtė, 7b kl. mokinė,

Kornelija Kiuberytė, 7b kl. mokinė,

Eglė Dubauskaitė, 7b kl. mokinė,

Greta Jatužytė, 8a kl. mokinė,

Greta Libikaitė, 8a kl. mokinė,

Simona Stancelytė, 8a kl. mokinė,

Mantė Tonkūnaitė, 8b kl. mokinė,

Milda Petrauskaitė, 8b kl. mokinė,

Beatričė Kuncevičiūtė, 8b kl. mokinė,

Gabrielė Raščiūtė, 8b kl. mokinė.

Komandą varžyboms rengė mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė.

...

Progimnazijos pradinių klasių mokinių plaukikų komanda 2018 m. kovo 6 d. Panevėžio miesto 1–4 klasių moksleivių plaukimo varžybose laimėjo III vietą:

Ajus Kisielius, 2b kl. mokinys,

Ignas Vžesniauskas, 3b kl. mokinys,

Arnas Augustinavičius, 4a kl. mokinys,

Augustas Pažemys, 4b kl. mokinys.

...

Progimnazijos futbolo komanda 2017 m. lapkričio 27 d. Panevėžio miesto 2003 m. gimimo ir jaunesnių merginų varžybose laimėjo II vietą (mokytojos Aušrinė Kuncevičienė ir Daiva Dambrauskienė):

Gabija Birškytė, 7a klasės mokinė;

Monika Aleknavičiūtė, 7a klasės mokinė;

Milena Grigaravičiūtė, 7b klasės mokinė;

Eglė Dubauskaitė, 7b klasės mokinė;

Laura Kiznytė, 8b klasės mokinė;

Beatričė Kuncevičiūtė, 8b klasės mokinė;

Mantė Tonkūnaitė, 8b klasės mokinė;

Gabrielė Raščiūtė, 8b klasės mokinė;

Urtė Bujokaitė, 5a klasės mokinė;

Taja Kosčicaitė, 7b klasės mokinė

Klaudija Šimonytė, 7b klasės mokinė.

...

7a klasės mokiniai šalies mokinių etnokultūros projekte „Tautos dvasios beieškant“ laimėjo I vietą (mokytojos Dalia Vašėtienė, Aldona Banienė, Ramunė Liesytė):

Urtė Dambrauskaitė,

Nedas Baranovskij,

Pijus Gaidžiūnas,

Matas Žeromskis,

Monika Aleknavičiūtė,

Rusnė Mulevičiūtė,

Mantė Pšitulskytė,

Kamilė Stasiūnaitė,

Jorilė Varnaitė,

Ugnė Vilkelytė.

2017 m. lapkričio 22 dieną savo projektą septintokai pristatė Vilniuje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

...

Šalies mokyklų muziejų apžiūros konkurse Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos muziejus laimėjo II vietą.

II laipsnio diplomas muziejaus vadovei Aldonai Banienei buvo įteiktas šalies mokyklų muziejų apžiūros konkurso respublikinėje konferencijoje „Projektinė ir edukacinė veikla mokyklos muziejuje“, kuri vyko 2017 m. lapkričio 22 d. Vilniuje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre.

Už kūrybinį indėlį ir atliktus darbus šalies mokyklų muziejų apžiūros konkurse, pagyrimo raštais buvo apdovanotos 7 klasės mokinės Irma Grygelytė ir Rugilė Piragytė.

...

Progimnazijos šiuolaikinio šokio grupė „Action“, vadovaujama mokytojos Astos Saikauskienės, respublikiniame šokio festivalyje „Ant  pasaulio stogo“, kuris 2017 m. lapkričio 11 d. vyko Vilniuje, laimėjo II vietą:

Mija Petraitytė, 4b klasės mokinė,

Marija Šmakotinaitė, 4b klasės mokinė,

Smiltė Juchganson, 4b klasės mokinė,

Austėja Leitaitė, 4b klasės mokinė,

Dilana Viplentaitė, 4a klasės mokinė,

Austėja Nerečionytė, 4a klasės mokinė,

Milda Ažusienytė, 5a klasės mokinė,

Elzė Dambrauskaitė, 5a klasės mokinė,

Gabrielė Marina, 5a klasės mokinė,

Dominyka Švėgždaitė, 5a klasės mokinė,

Skaistė Pešelytė, 5a klasės mokinė,

Lukrecija Roicevičiūtė, 5a klasės mokinė,

Ugnė Raščiūtė, 5a klasės mokinė,

Kamilė Jurytė, 5a klasės mokinė.

...

Progimnazijos šiuolaikinio šokio grupė „Action“, vadovaujama mokytojos Astos Saikauskienės, 2017 m. spalio 14 d. konkurse „Baltic Amber 2017“ Lenkijoje, Suvalkuose, laimėjo II vietą:

Mija Petraitytė, 4b klasės mokinė,

Marija Šmakotinaitė, 4b klasės mokinė,

Smiltė Juchganson, 4b klasės mokinė,

Austėja Leitaitė, 4b klasės mokinė,

Dilana Viplentaitė, 4a klasės mokinė,

Austėja Nerečionytė, 4a klasės mokinė,

Milda Ažusienytė, 5a klasės mokinė,

Elzė Dambrauskaitė, 5a klasės mokinė,

Gabrielė Marina, 5a klasės mokinė,

Dominyka Švėgždaitė, 5a klasės mokinė,

Skaistė Pešelytė, 5a klasės mokinė,

Lukrecija Roicevičiūtė, 5a klasės mokinė,

Ugnė Raščiūtė, 5a klasės mokinė,

Kamilė Jurytė, 5a klasės mokinė.

...

Aukštaitijos regiono mokyklų muziejų apžiūroje mūsų progimnazijos istorijos muziejus laimėjo III vietą.

2017 m. spalio 25 d. Kaune, regioninėje mokyklų muziejų apžiūros konkurso praktinėje-metodinėje konferencijoje, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro pagyrimo raštais už aktyvią kraštotyrinę veiklą buvo apdovanotos 7 klasės mokinės Rugilė Piragytė ir Irma Grygelytė.

...

2017 m. rugsėjo 21 d. Panevėžio miesto rudens kroso varžybose mokyklos komandos bėgikai, skirtingose amžiaus grupėse, laimėjo prizines vietas (mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė):

Živilė Žiūkaitė, 6b klasės mokinė, – I vietą;

Simas Sabeckis, 7a klasės mokinys, – II vietą;

Greta Libikaitė, 8a klasės mokinė, – III vietą.

...

Progimnazijos mergaičių futbolo komanda 2017 m. rugsėjo 19 d. Panevėžio miesto mokyklų mergaičių futbolo olimpiniame festivalyje, kuris vyko Futbolo akademijos stadione, iškovojo I vietą (mokytojos Aušrinė Kuncevičienė ir Daiva Dambrauskienė):

Urtė Bujokaitė, 5a klasės mokinė;

Ugnė Raščiūtė, 5a klasės mokinė;

Kamilė Juknevičiūtė, 5b klasės mokinė;

Gabrielė Janaitytė, 5b klasės mokinė;

Enrika Bareikaitė, 5b klasės mokinė;

Mantilė Juozaitytė, 6a klasės mokinė;

Kamilė Lukšaitė, 6a klasės mokinė;

Sintija Indriliūnaitė, 6b klasės mokinė:

Enrika Kupčiūnaitė, 6b klasės mokinė;

Vakarė Šiukščiūtė, 6b klasės mokinė.

...

Atnaujinta: 2018-04-25