Akademiniai pasiekimai

Benas Čebatoriūnas, 3a klasės mokinys, tarptautinėje Kings anglų kalbos olimpiadoje, trečių klasių mokinių tarpe, laimėjo I vietą (mokytoja Reda Maknevičienė).

Gabrielė Paskačiūtė, 7a klasės mokinė, tarptautinėje Kings anglų kalbos olimpiadoje, septintų klasių mokinių tarpe, laimėjo III vietą (mokytoja Reda Maknevičienė).

...

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys, XVII Nacionaliniame mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurse, kuris vyko 2017 m. balandžio 1 d. Lietuvos edukologijos universitete, laimėjo III vietą (mokytoja Jolita Graičiūnienė).

...

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, Lietuvos moksleivių matematikos olimpiadoje, kuri 2017 m. gegužės 20 d. vyko Šiaulių universitete, laimėjo III vietą (mokytoja Silvija Masienė).

...

Pasiekimai 2017 m. tarptautiniame kalbų konkurse „Kengūra“:

Benas Čebatoriūnas, 3a klasės mokinys, anglų k. Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė);

Enrika Labakojytė, 6a klasės mokinė, lietuvių k. Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Dalia Vašėtienė);

Gabrielė Paskačiūtė, 7a klasės mokinė, anglų k. Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė);

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys, lietuvių k. Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Dalia Vašėtienė);

Nojus Zaronskis, 7b klasės mokinys, anglų k. Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Ramūnė Žiūkienė);

Urtė Dambrauskaitė, 6a klasės mokinė, lietuvių k. Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Dalia Vašėtienė);

Saulius Atraškevičius, 2a klasės mokinys, lietuvių k. Sidabrinės Kengūros diplomas (mokytoja Gintarė Eniulaitienė);

Augustina Vaitilionytė, 6b klasės mokinė, anglų k. Sidabrinės Kengūros diplomas (mokytoja Ramūnė Žiūkienė);

Rokas Kaščionis, 6a klasės mokinys, anglų k. Sidabrinės Kengūros diplomas (mokytoja Ramūnė Žiūkienė);

Benas Teišerskis, 7a klasės mokinys, anglų k. Sidabrinės Kengūros diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė);

Vilius Šmakotinas, 3b klasės mokinys, lietuvių k. Oranžinės Kengūros diplomas (mokytoja Vida Baronienė);

Nedas Šimonis, 6c klasės mokinys, anglų k. Oranžinės Kengūros diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė).

...

Pasiekimai 2017 m. tarptautiniame istorijos konkurse „Kengūra“:

Augustinas Jarockis, 7a klasės mokinys, Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Ramunė Liesytė);

Gabrielė Raščiūtė, 7b klasės mokinė, Auksinės Kengūros diplomas (mokytoja Ramunė Liesytė).

...

Progimnazijos komanda 2017 m. gegužės 11 d. Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių „Šaltinio“ vardą, 7–8 klasių mokinių istorijos žinių konkurse „Pirmyn į praeitį“, kuris vyko Raseiniuose, laimėjo I vietą (mokytoja Ramunė Liesytė):

Augustinas Jarockis, 7a klasės mokinys;

Urtė Petrauskaitė, 8b klasės mokinė;

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė;

Justas Remeikis, 8b klasės mokinys;

Karolina Sučylaitė, 8a klasės mokinė.

...

Progimnazijos komanda 2017 m. gegužės 11 d. Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių „Šaltinio“ vardą, bei Raseinių rajono ugdymo įstaigų 5–6 klasių mokinių anglų kalbos konkurse „Anglų kalbos karuselė“, kuris vyko Raseiniuose, laimėjo II vietą (mokytojai Reda Maknevičienė, Ramūnė Žiūkienė, Andrius Rusakevičius):

Gabriela Bujac, 6a klasės mokinė;

Jorilė Varnaitė, 6a klasės mokinė;

Nedas Šimonis, 6c klasės mokinys

Arnas Kadys, 6b klasės mokinys.

...

Progimnazijos komanda 2017 m. gegužės 11 d. Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių „Šaltinio“ vardą, 5–6 klasių mokinių matematikos konkurse, kuris vyko Raseiniuose, laimėjo III vietą (mokytojos Vilma Morkevičienė ir Silvija Masienė):

Beatričė Vaitkevičiūtė, 5b klasės mokinė;

Raimonda Matelytė, 5b klasės mokinė;

Mangirdas Gudas, 5b klasės mokinys;

Ignas Siniakas, 6c klasės mokinys;

Jokūbas Kriugiškis, 6c klasės mokinys;

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys.

...

Progimnazijos komanda tarpmokykliniame Panevėžio miesto 6-ų klasių mokinių vokiečių kalbos konkurse, kuris 2017 m. gegužės 11 d. vyko „Žemynos“ progimnazijoje, užėmė I vietą (mokytoja Aurelija Vaičiulionė):

Urtė Dambrauskaitė, 6a klasės mokinė;

Ugnė Vilkelytė, 6a klasės mokinė;

Rokas Kaščionis, 6a klasės mokinys;

Dovydas Tvaska, 6a klasės mokinys;

Armandas Stravinskas, 6b klasės mokinys.

...

Aistė Tamulionytė, 3a klasės mokinė, 2017 m. gegužės 10 d. Panevėžio pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Aukštyn kojom“ laimėjo II vietą (mokytoja Snaigė Varanauskienė).

...

Progimnazijos komanda Lietuvos mokinių konkurse „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ regioniniame etape, kuris 2017 m. gegužės 4 d. vyko Pasvalyje, užėmė II vietą (mokytoja Meilutė Greičiuvienė):

1b klasės mokinys Povilas Vaišvila,

2a klasės mokinys Saulius Atraškevičius,

3a klasės mokinė Aistė Tamulionytė,

4a klasės mokinė Skaistė Ulytė.

...

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys, Panevėžio krašto 5–9 klasių jaunųjų matematikų XXIII olimpiadoje, kuri 2017 m. balandžio 27 dieną vyko Kupiškyje, užėmė II vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė).

...

Augustinas Jarockis, 7a klasės mokinys, Panevėžio krašto 5–9 klasių jaunųjų matematikų XXIII olimpiadoje, kuri 2017 m. balandžio 27 dieną vyko Kupiškyje, užėmė III vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė).

...

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, Panevėžio krašto 5–9 klasių jaunųjų matematikų XXIII olimpiadoje, kuri 2017 m. balandžio 27 dieną vyko Kupiškyje, užėmė V vietą (mokytoja Silvija Masienė).

...

Progimnazijos komanda 2017 m. balandžio 25 d. Panevėžio m. pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybose „Šviesoforas“ užėmė I vietą (mokytoja Meilutė Greičiuvienė):

1b klasės mokinys Povilas Vaišvila,

2a klasės mokinys Saulius Atraškevičius,

3a klasės mokinė Aistė Tamulionytė,

4a klasės mokinė Skaistė Ulytė.

...

2017 m. tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ tarp 10 geriausių moksleivių Panevėžio rajone pateko:

Vilius Šmakotinas, 3b klasės mokinys, IV vieta (mokytoja Vida Baronienė),

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys, IV vieta (mokytoja Vilma Morkevičienė),

Augustinas Jarockis, 7a klasės mokinys, I vieta (mokytoja Vilma Morkevičienė),

Nojus Zaronskis, 7b klasės mokinys, VII vieta (mokytoja Vilma Morkevičienė),

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, IV vieta (mokytoja Silvija Masienė),

Justas Remeikis, 8b klasės mokinys, IV vieta (mokytoja Silvija Masienė).

...

Augustinas Jarockis, 7a klasės mokinys, 2017 m. tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ užėmė VII vietą ir pateko tarp 50 geriausių moksleivių Lietuvoje. Augustino matematikos mokytoja – Vilma Morkevičienė.

...

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys, 2017 m. balandžio 4 d. Panevėžio miesto 5–8 klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkurse, 6 klasių mokinių grupėje, laimėjo II vietą (mokytoja Dalia Vašėtienė).

...

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, 2017 m. kovo 27 d. Panevėžio miesto bendrojo lavinimo mokyklų 8 klasių chemijos olimpiadoje laimėjo I vietą (mokytoja Auksuolė Urbonienė).

...

Justas Remeikis, 8b klasės mokinys, 2017 m. kovo 27 d. Panevėžio miesto bendrojo lavinimo mokyklų 8 klasių chemijos olimpiadoje laimėjo III vietą (mokytoja Auksuolė Urbonienė).

...

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys,  Nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“, kurį 2017 m. kovo 10 d. organizavo Lietuvos istorijos mokytojų asociacija, laimėjo I vietą (mokytoja Ramunė Liesytė).

...

Augustinas Jarockis, 7a klasės mokinys,  Nacionaliniame konkurse „Lietuvos istorijos žinovas“, kurį 2017 m. kovo 10 d. organizavo Lietuvos istorijos mokytojų asociacija, laimėjo II vietą (mokytoja Ramunė Liesytė).

...

Elzė Iržikevičiūtė, 8b klasės mokinė, šalies mokinių vieno kūrinio konkurse ,,LABAS“, kurį jau tryliktus metus iš eilės organizavo Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija, tapo laureate ir paskatinta už gerą poeziją (lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Švėgždienė). 

...

Dominykas Stankevičius, 8a klasės mokinys, šalies mokinių vieno kūrinio konkurse ,,LABAS“, kurį jau tryliktus metus iš eilės organizavo Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija, tapo laureatu ir paskatintas už gerą poeziją (lietuvių kalbos mokytoja Jolanta Švėgždienė).

...

Augustinas Jarockis, 7a klasės mokinys, 2017 m. vasario 9 d. Panevėžio miesto 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje laimėjo I vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė).

...

Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys, 2017 m. vasario 9 d. Panevėžio miesto 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje laimėjo III vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė).

...

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, 2017 m. vasario 9 d. Panevėžio miesto 5–8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje laimėjo III vietą (mokytoja Silvija Masienė).

...

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, 2017 m. vasario 3 d. Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių fizikos olimpiadoje laimėjo I vietą (mokytoja Gitana Jasaitienė).

...

2017 m. sausio 11 d. progimnazijoje 1–8 klasių mokiniams buvo organizuotos pagrindinių dalykų olimpiados.

Mokiniai dalykų olimpiadose galėjo laimėti I–III vietas surinkę ne mažiau kaip 60 procentų vertinimo instrukcijoje nurodytų taškų:

                    I vieta – 100–85 proc.;

                    II vieta – 84–75 proc.;

                    III vieta – 74–60 proc. 

1–4 klasių olimpiadų nugalėtojai

1–4 klasių olimpiadų nugalėtojai

5–8 klasių olimpiadų nugalėtojai

5–8 klasių olimpiadų nugalėtojai

...

Enrika Bareikaitė, 4b klasės mokinė, gruodžio 4 d. sėkmingai dalyvavo Kings anglų kalbos olimpiadoje ir tapo Kings geriausių mokinių klubo nare (mokytoja Reda Maknevičienė).

2016 m. rudens semestro laureatė gruodžio 10 dieną dalyvavo apdovanojimų ceremonijoje Vilniaus Gedimino technikos universitete.

...

Nerija Remeikaitė, Saulė Marija Astravaitė, Ignas Čemeris, 8a klasės mokiniai, Panevėžio miesto mokyklų mokinių kalėdinių dekoracijų gaminimo konkurse „Žiemos fantazija“, kuris 2016 m. gruodžio 8 d. vyko mūsų progimnazijoje, laimėjo II vietą (mokytojai Auksuolė Urbonienė ir Celestinas Daukantas).

...

Pasiekimai 2016 m. tarptautinėje Kings anglų kalbos olimpiadoje:

Rokas Kaščionis, 6a klasės mokinys, I lygmens diplomas (mokytoja Ramūnė Žiūkienė);

Jonas Stukas, 5a klasės mokinys, II lygmens diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė);

Nedas Šimonis, 6c klasės mokinys, II lygmens diplomas (mokytoja Reda Maknevičienė).

...

Pasiekimai 2016 m. tarptautinėje Kings matematikos olimpiadoje:

Elzė Bujokaitė, 7b klasės mokinė, III lygmens diplomas (mokytoja Vilma Morkevičienė);

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, III lygmens diplomas (mokytoja Silvija Masienė);

Ignas Čemeris, 8a klasės mokinys, sertifikatas (mokytoja Silvija Masienė);

Rokas Kaščionis, 6a klasės mokinys, sertifikatas (mokytoja Vilma Morkevičienė).

...

 

 

Atnaujinta: 2017-05-29