Renginiai

Susitikimas su rašytoju Selemonu Paltanavičiumi

Gegužės 7 d. progimnazijoje vyko respublikinė gamtamokslinė praktinė konferencija pedagogams „Nuo žemės iki dangaus“, kurią rengė lopšelio-darželio „Puriena“ bendruomenė. Į konferenciją skaityti pranešimo buvo pakviestas žymus gamtininkas ir rašytojas Selemonas Paltanavičius. Prieš prasidedant pedagogų renginiui, mokytoja Aušra Klevečkienė organizavo rašytojo susitikimą su progimnazijos mokiniais – pradinių klasių „Atradimų akademijos“ nariais. Susitikimas su rašytoju Selemonu Paltanavičiumi buvo šiltas ir įsimintinas. Svečias papasakojo apie savo vaikystės džiaugsmus: domėjimąsi vabalėliais, paukšteliais, augalėliais, balandžiuko auginimą, apie išsipildžiusią svajonę parašyti knygas vaikams. Mokiniai atsinešė knygų, kuriose autorius pasirašė. Rašytojas paragino vaikus rašyti dienoraščius, ugdyti pastabumą ir mokytis pažinti viską, kas yra aplink juos.

___________________________

Aldona Banienė Įrašo autorius:
Aldona Banienė
Ankstesni įrašai


Gegužės 7 d. vyko pradinių klasių mokinių skaitovų konkursas.

Progimnazijoje vyko XII respublikinis šokio festivalis „Draugų būryje“.

Pradinio ugdymo mokytojos Meilutė Greičiuvienė ir Daiva Ragažinskienė balandžio 11 dieną vaikučiams vedė edukacinę programą „Kaip vilkas duoną kepė“, kurios metu dalyviai išsikepė po mažą kepalėlį duonos.

Balandžio 8 d. progimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena „Pavasario verslo mugė“, skirta finansinio raštingumo ir verslumo įgūdžių lavinimui.

Balandžio 3 dieną „Šaltinio“ progimnazijos aštuntokų komanda dalyvavo viktorinoje-konkurse „Drąsūs žingsniai karjeros link“.