Renginiai

Vanduo – gyvybės šaltinis

Minint Pasaulinę vandens dieną, „Šaltinio“ progimnazijoje vyko renginys pirmų klasių mokiniams „Vanduo – gyvybės šaltinis“. Mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Gražina Bieliakienė renginį pradėjo rašytojo Antuano de Sent-Egziuperi žodžiais apie vandenį: ,,Per maža pasakyti, kad tu reikalingas gyvybei – tu pats esi gyvybė“. Mokytojos Vaidos mokinukai deklamavo eilėraštukus apie vandenį. Į renginį buvo pakviestas UAB „Aukštaitijos vandenys“ darbuotojas Svajūnas Mikeška. Svečias demonstravo filmuką apie vandens reikšmę žmogui, gyvūnams, gamtai, kvietė prisidėti saugant, tausojant vandens telkinius. Svečias pasakojo apie mieste įdiegtą geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų sistemą, mokiniams dovanojo balionus ir knygutes „Vandens kelias“. Sveikatos specialistė Gražina kartu su mokytoja Snaige vaišino įvairių skonių vandeniu. Skaniausias buvo vanduo su agurkais. Sveikatos specialistė paaiškino mokiniams, kodėl ryte būtina išgerti stiklinę vandens. Renginys baigėsi pagamintų mažų popierinių vandens lašelių sujungimu į vieną didelį vandens lašą ir pasižadėjimais saugoti gamtą bei vandens telkinius.

___________________________

Gražina Bieliakienė Įrašo autorius:
Gražina Bieliakienė
Sveikatos priežiūros specialistė
Ankstesni įrašai


Septintokai per biologijos pamokas paminėjo Pasaulinę tuberkuliozės dieną, aiškinosi, kas yra tuberkuliozė ir kaip jos saugotis.

Kovo 11-ąją progimnazijos bendruomenė paminėjo dalyvaudama socialinėje-pilietinėje iniciatyvoje „Šaltinis myli Lietuvą!“ ir siekė širdelių rekordo.

Užgavėnių šventėje mokiniai smagiai šėlo mokyklos kieme ir kvietė šiltą pavasarį.

5–8 klasių mokiniai paminėjo Tarptautinę gimtosios kalbos dieną.

Klasių ir mokytojų chorai savo dainas skyrė Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai.