Renginiai

Šaltiniečių adventinė vakaronė

2018 m. gruodžio 11 d. Šaltiniečių bendruomenė pakvietė visus į jau tradiciniu tapusį renginį „Rudens sambariai“. Šis susiėjimas buvo kiek kitoks nei anksčiau vykę. Tėveliai ir vaikai, jaunimas ir seneliai rinkosi į adventinę vakaronę „...ir duris uždarius eina laikas“, kurią daina pradėjo „Šaltinio“ progimnazijos ansamblis „Šaltinėlis“. Daugiau adventinio laikotarpio dainų, darnių sutartinių susirinkusieji išgirdo  iš Panevėžio folklorinio ansamblio „Pulkelis“. Kartu su šio kolektyvo nariais šaltiniečiai pasimokė ne tik dainų, bet ir ratelių bei įdomių žaidimų. Susikaupimo ir rimties šiam ypatingam vakarui suteikė vakaronėje apsilankęs Panevėžio Švč. Trejybės kunigas Vitalijus Kodis. Jo išmintingi žodžiai apie adventą ir Kalėdų laukimą privertė suklusti ir susimąstyti tiek jaunus, tiek senus. Buvo gera niekur neskubėti, pamiršti rūpesčius ir po bendros maldos visiems kartu paragauti vaišių nuo adventinio stalo. Vakaras buvo šiltas, jaukus ir prasmingas.

___________________________

Džiuginta Kropienė Įrašo autorius:
Džiuginta Kropienė
Specialioji pedagogė
Ankstesni įrašai


1c, 2a ir 4a klasių mokiniai tapė ant vandens.

Gruodžio 6 d. progimnazijoje lankėsi vaikučiai, kurie ruošiasi į pirmą klasę, ir jų tėveliai.

Lapkričio mėnesį progimnazija dalyvavo Šiaurės šalių literatūros savaitėje  „Herojai Šiaurės šalyse.

Nuo spalio 5 d. iki lapkričio 15 d. progimnazijoje veikė jaunos fotografės, buvusios mūsų mokyklos mokinės Liucijos Karalienės fotografijų paroda „Mano mokytojas“.

Lapkričio 6 d. Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. 2a, 4a, 6a klasių mokiniai ir vadovės per ilgąją pertrauką visus vaišino pyragas ir rinko aukas sergančių vaikų asociacijai „Paguoda“. Iš viso surinkti 123 eurai.