Renginiai

Pyragų diena 2018

Lapkričio 6-ąją Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. Tą dieną visi kviečiami kepti pyragus ir už sutartą kainą pardavinėti kolegoms, bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti. Pyragų dienos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.

Skanius pyragus iškepė mūsų mokyklos 6a, 2a ir 4a klasių mokiniai bei mokytojos Geta Pečiulienė, Žiedė Ketvirtienė, Gintarė Grinkė. Jie per ilgąją pertrauką visus vaišino skanėstais bei rinko aukas sergantiems vaikams. 2a klasė surinko 41 eurą, 4a klasė - 49 eurus, 6a klasė - 33 eurus. Iš viso surinkti 123 eurai. Jie bus pervesti Lietuvos vaikų vėžio asociacijai „Paguoda“. Dėkojame už Jūsų gerumą!!!
Ankstesni įrašai


Spalio 26 d. progimnazijos aktų salėje vyko šventinis mokyklos 25 metų jubiliejaus minėjimas.

Progimnazijos aštuntokai aktyviai dalyvavo vokiečių kalbos savaitės renginiuose ir tarpmokykliniame konkurse užėmė III vietą.

Mokyklos 25-mečio proga spalio 24 d. Panevėžio Kristaus Karaliaus katedroje buvo aukojamos šv. Mišios už gyvus ir mirusius bendruomenės narius.

Pradinių klasių mokiniai spalio 23 d. susitiko su krepšinio treneriu – buvusiu mūsų mokyklos mokiniu – Vytautu Čepanoniu ir stebėjo jo sukurtą filmą apie gatvės krepšinį.

Mokyklos 25 metų jubiliejaus proga vyko susitikimai su buvusiais mokiniais ir mokytojais.