Renginiai

Liucijos Karalienės fotografijų paroda

Nuo 2018 m. spalio 5 d. iki lapkričio 15 d. progimnazijos koridoriuje veikė jaunos fotografės, buvusios mūsų mokyklos mokinės Liucijos Karalienės fotografijų paroda „Mano mokytojas“. Nespalvotose nuotraukose menininkė užfiksavo progimnazijos mokytojus jų darbo aplinkoje: kabinetuose, klasėse, mokyklos koridoriuose. Parodos autorė rašo: „Esu žmogus, grįžęs atgal į mokyklą, kad prisiminčiau tuos, kuriuos vadinau mokytoju. Man mokytojas – Draugas, Žmogus, visada pasitempęs, turintis teisę šypsotis, pykti, liūdėti, vėluoti... Jis irgi Žmogus, ir moko mus to paties – būti Žmogumi. Visada ir visur.“

Lapkričio 13 dieną Liucija Karalienė apie fotografo profesiją papasakojo 1a klasės mokiniams – dukros  Urtės klasės draugams. 
Ankstesni įrašai


Lapkričio 6 d. Lietuvoje švenčiama Pyragų diena. 2a, 4a, 6a klasių mokiniai ir vadovės per ilgąją pertrauką visus vaišino pyragas ir rinko aukas sergančių vaikų asociacijai „Paguoda“. Iš viso surinkti 123 eurai.

Spalio 26 d. progimnazijos aktų salėje vyko šventinis mokyklos 25 metų jubiliejaus minėjimas.

Progimnazijos aštuntokai aktyviai dalyvavo vokiečių kalbos savaitės renginiuose ir tarpmokykliniame konkurse užėmė III vietą.

Mokyklos 25-mečio proga spalio 24 d. Panevėžio Kristaus Karaliaus katedroje buvo aukojamos šv. Mišios už gyvus ir mirusius bendruomenės narius.

Pradinių klasių mokiniai spalio 23 d. susitiko su krepšinio treneriu – buvusiu mūsų mokyklos mokiniu – Vytautu Čepanoniu ir stebėjo jo sukurtą filmą apie gatvės krepšinį.