Renginiai

Susitikimas su dailininke Brone Kanoverskyte

Rugsėjo mėnesį progimnazijos skaitykla ir pirmojo aukšto koridorius pasipuošė spalvingomis ir nepaprastai nuotaikingomis vaikiškų knygų iliustracijomis, kurių autorė – profesionali dailininkė raguvietė Bronė Kanoverskytė.

Parodoje eksponuojamos vaikiško žurnalo „Penki“ viršelių ir Vytautės Žilinskaitės pasakos „Jūrų kriauklė“ dailininkės iliustracijos, skaitykloje – jos iliustruotos knygos.

Rugsėjo 14 dieną progimnazijoje svečiavosi pati darbų autorė. Ji aplankė pradinių klasių mokinius klasėse, susitiko skaitykloje, nuoširdžiai atsakė į vaikų klausimus, dalino jiems autografus, parašė palinkėjimus. Dailininkė užsiminė, kad mūsų mokykloje mokėsi jos sūnėnas Mindaugas bei dukterėčia Kristina, kuri ir paskatino kurti žurnalo „Penki“ viršelius.

Ačiū dailininkei už parodą, gražų ir šiltą pabendravimą su mokiniais bei mokyklos darbuotojais.

Parodą padėjo parengti mūsų kaimynai – Panevėžio miesto savivaldybės viešoji biblioteka (Kniaudiškių g. 34).
Ankstesni įrašai


Šaltiniečiai dalyvavo miesto gimtadienio eisenoje.

 

https://youtu.be/841wuNNrkU0

25-ąjį gimtadienį švenčianti „Šaltinio“ progimnazija linksmai paminėjo Mokslo ir žinių dieną.

Mokslo ir žinių dienos šventėje prie „Šaltinio“ progimnazijos, kuri švenčia mokyklos 25-ąjį gimtadienį, buvo atidarytas „Varpelių slėnis“.

Rugpjūčio pirmosiomis dienomis vaikų poilsio stovykloje „Trimitas“, įsikūrusioje Panevėžio rajone, savo atostogas leido daugiau nei 180 vaikų. Iš jų beveik 30 šaltiniečių.

Birželio mėnesį vyko visuotinė atvirų durų diena tėvelių darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Prie iniciatyvos prisijungė 209 Lietuvos mokyklos iš 57 savivaldybių. Mūsų mokykla šioje veikloje aktyviai dalyvavo birželio 13, 14 dienomis.