Renginiai

Vaikų poilsio stovykloje „Trimitas“

Rugpjūčio pirmosiomis dienomis vaikų poilsio stovykloje „Trimitas“, įsikūrusioje Panevėžio rajone, savo atostogas leido daugiau nei 180 vaikų. Iš jų beveik 30 šaltiniečių.

Laimėjus Švietimo mainų paramos fondo projektą „TAPK2“, stovyklos organizatoriai įgyvendino ekonominio mokymo ir verslumo programą „Svajojame veikti kartu“. Stovykloje vaikai ne tik modeliavo savo verslą, rengė verslo planą, naujai negirdėtai prekei kūrė video reklamą, dirbo simuliaciniame „Batų fabrike“, bet ir sportavo, piešė, šoko, keliavo į žygius. Kasdien buvo organizuojami sportiniai ir komandos formavimo žaidimai. Visos pergalės stovyklos metu buvo vertinamos stovykloje kursavusia valiuta „trimitkoinais“, kuri ypač motyvavo nepasiduoti ir tapti pirmais. „Šaltinio“ progimnazijos moksleivių būrys „Limitas“ pralenkė visus savo meniniais, sportiniais, verslumo sugebėjimais, surinko daugiausiai „trimitkoinų“ ir laimėjo pagrindinį prizą.

Profesionalių vadovų komandoje darbavosi net keletas mūsų mokyklos pedagogų. Stovyklos veiklą koordinavo progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė, vaikų būriams vadovavo mokytojos Rūta Vainauskaitė, Jolanta Švėgždienė, Lina Andrikonytė. 
Ankstesni įrašai


Birželio mėnesį vyko visuotinė atvirų durų diena tėvelių darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Prie iniciatyvos prisijungė 209 Lietuvos mokyklos iš 57 savivaldybių. Mūsų mokykla šioje veikloje aktyviai dalyvavo birželio 13, 14 dienomis.

Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija jau kelerius metus vykdo trumpalaikius integruotus projektus. Šių metų naujiena – mokinių veiklos, darbai, rezultatai pristatyti salėje vykusioje konferencijoje.

Jau ne pirmą kartą vasarėjant progimnazija pakviečia visus Šaltiniečių bendruomenės narius, svečius į Pavasario sporto šventę.

Gegužės 29 dieną aktų salėje vyko 2–4 klasių mokinių trumpalaikių integruotų projektų pristatymas-konferencija.

Gegužės 23 d. netradicinę pamoką 7-ų klasių mokiniams vedė buvęs mokyklos fizikos mokytojas Ramūnas Masilionis – 2006 m. ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyvis.