Renginiai

Šok į tėvų klumpes 2018

Birželio mėnesį vyko visuotinė atvirų durų diena tėvelių darbovietėse „Šok į tėvų klumpes“. Prie iniciatyvos prisijungė 209 Lietuvos mokyklos iš 57 savivaldybių. Mūsų mokykla šioje veikloje aktyviai dalyvavo birželio 13, 14 dienomis. Moksleiviai lankėsi įvairiose įmonėse, organizacijose, įstaigose. Tikslas – aplankyti kaip galima daugiau įstaigų, organizacijų, įmonių, todėl mokinai mažomis grupelėmis rinkosi, kur jie norėtų nuvykti. Iniciatyvoje dalyvavo mūsų mokyklos 5–8 klasių mokiniai. Jiems buvo siūloma vykti į lopšelius-darželius „Diemedis“ ir „Puriena“, Panevėžio centrinį paštą, radijo stotį „Pulsas“, greitosios medicinos pagalbos stotį, atliekų perdirbimo centrą, biblioteką „Žalioji pelėda“, parduotuvę „Aibė“, Panevėžio miesto savivaldybę, Jaunimo darbo centrą, Dienos centrą, Panevėžio kolegiją, banką „Luminor“, Panevėžio ligonių kasą, Panevėžio miesto priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, sporto klubą „Impuls“. Edukacinėms programoms reikėjo pasiruošti, atsispausdinti klausimyną ir jį užpildyti veiklų metu. Mokiniai turėjo būti aktyvūs, kad surinktų kuo daugiau informacijos pristatymams, kurie vyko birželio 14 dieną. Projektiniai darbai turėjo turėti išliekamąją vertę: galėjo būti filmukas, plakatas, nuotraukos, kad mokinių darbai papuoštų mokyklos erdves. Projektus vertino lydėję mokinius mokytojai, klasės draugai. Visos klasės paruošė puikius darbus, buvo aktyvūs ir kūrybingi. Diena „Šok į tėvų klumpes“ mokiniams patiko, nusprendėme ir kitais mokslo metais ją organizuoti.

___________________________

Rita Paurazienė Įrašo autorius:
Rita Paurazienė
Ugdymo karjerai koordinatorė
Ankstesni įrašai


Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija jau kelerius metus vykdo trumpalaikius integruotus projektus. Šių metų naujiena – mokinių veiklos, darbai, rezultatai pristatyti salėje vykusioje konferencijoje.

Jau ne pirmą kartą vasarėjant progimnazija pakviečia visus Šaltiniečių bendruomenės narius, svečius į Pavasario sporto šventę.

Gegužės 29 dieną aktų salėje vyko 2–4 klasių mokinių trumpalaikių integruotų projektų pristatymas-konferencija.

Gegužės 23 d. netradicinę pamoką 7-ų klasių mokiniams vedė buvęs mokyklos fizikos mokytojas Ramūnas Masilionis – 2006 m. ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyvis. 

Prie „Šaltinio“ progimnazijos atidaryti „Knygų namelis“ ir „Pajautos takas“.