Renginiai

Šaltiniečių bendruomenės sporto šventė 2018

Jau ne pirmą kartą vasarėjant progimnazija pakviečia visus Šaltiniečių bendruomenės narius, svečius į Pavasario sporto šventę.

Ji iš pat ryto mokyklos pradinukams prasidėjo pramogomis mokyklos kieme ant batutų, vėliau prie mokinukų prisijungė ir kiti mažieji mikrorajono gyventojai. Norinčiųjų veidukus įvairiais motyvais gražino Vaikų kambario „Sraigė“ vadovė Gintarė Mockevičienė. Tuo pačiu metu 5–8 klasių mokiniai dalyvavo sportinėse-edukacinėsė veiklose ne tik savo mokykloje, bet ir lankėsi R. Sargūno sporto gimnazijoje, Sporto rūmuose, PKKSC baseine, Panevėžio moksleivių namuose. Čia jiems užsiėmimus vedė žinomi treneriai Remigijus Jakubauskas, Kęstutis Trumpis, Rytis Navarauskas, Ieva Klimašauskienė ir kiti.

Po pietų vyko iškilmingas sporto šventės atidarymas. Renginys, kaip ir priklauso, buvo pradėtas improvizuotu orkestro pasirodymu. Nesvarbu, kad „muzikantai“- progimnazijos moksleiviai, bet jie sužavėjo visus vaidyba, tikrais instrumentais, scenine apranga, už kuriuos mokykla dėkoja Perekšlių pučiamųjų orkestrui „Saulutė“ ir jos vadovei Ligitai Bilevičienei. Skambant trankioms melodijoms, šokėjos pakvietė klasių komandas, visus dalyvius apeiti garbės ratą aplink stadioną, pasirodyti ir pasidžiaugti būsima smagia prasminga diena. Eisenos priekyje žygiavo „Šaltinio“ progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė. Ji vėliau atidarė šventę. Po smagaus šokio prasidėjo linksmosios estafetės. Iš viso kūno kultūros mokytojos D. Dambrauskienė ir A. Kuncevičienė sugalvojo net 8 skirtingas rungtis. Varžėsi ne tik vaikai, į kai kurias rungtis įsijungė ir tėveliai. Mokiniams patiko rungtys su vandens pilnais balionais, manekenų laistymas, dviejų bėgimas apsimovus vienomis kelnėmis ir kiti žaidimai. Azarto netrūko ir virvės traukimo varžybose. Pralaimėjusių, liūdinčių nebuvo, nes tėveliai savo klasių komandas apdovanojo valgomais prizais, o mokyklos direktorė Z Stripeikienė – šventės rėmėjus: L. Mockevičienę, R. Sabeckienę, A. Bieliūno tėvelius, taip pat miesto gimnazijų atstovus, padėjusius teisėjauti sporto varžybose.

Smagiai susėdę ant pievutės, klausydamiesi kantri muzikinės grupės „Lėvena“ pasirodymo, visi vaišinosi koše. O jos buvo net trys didžiuliai katilai – pasportavus košė, virta Rasos Sabeckienės, ypač skani. Vakarėjant po atviru dangumi norintys žiūrėjo Panevėžio lėlių vežimo teatro spektaklį „Dvi saujos“.

Prasminga įdomi veikla dar labiau suvienijo „Šaltinio“ progimnazijos ir mikrorajono bendruomenę.

___________________________

Liucija Lašinienė Įrašo autorius:
Liucija Lašinienė
Lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesni įrašai


Gegužės 29 dieną aktų salėje vyko 2–4 klasių mokinių trumpalaikių integruotų projektų pristatymas-konferencija.

Gegužės 23 d. netradicinę pamoką 7-ų klasių mokiniams vedė buvęs mokyklos fizikos mokytojas Ramūnas Masilionis – 2006 m. ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyvis. 

Prie „Šaltinio“ progimnazijos atidaryti „Knygų namelis“ ir „Pajautos takas“.

Kovo 20 d. jaunieji mokyklos aktoriai vyko į Paįstrio Juozo Zikaro gimnaziją, kur parodė spektakliuką pagal E. Daciūtės knygą „Laimė yra lapė“.

Balandžio 12 d. progimnazijos aktų salėje vyko Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių ugdymo karjerai konkursas „Pasimatuok profesiją“.