Renginiai

Atmintis gyva, nes liudija

2018 m. sausio 12 d. 18.30 val. „Šaltinio“ progimnazijos kieme prasidėjo minėjimas, skirtas Laisvės gynėjų dienai. Šaltiniečių bendruomenė prisiminė tragiškus 1991 metų sausio 13-osios įvykius ir pagerbė žuvusiuosius už Lietuvos nepriklausomybę. Mokyklos languose buvo uždegtos atminimo žvakelės, kieme – atminimo laužas. Šaltiniečiai dainavo Laisvės dainas, dalinosi prisiminimais, šildėsi skautų paruošta karšta arbata. Renginio dalyviai kieme iš žvakučių sudėjo simbolinį neužmirštuolės žiedą, nes mes prisimename, kodėl esame laisvi.

Renginio filmuotą medžiagą galite pamatyti 

https://www.youtube.com/watch?v=ZGDwpEZ9QCo
Ankstesni įrašai


Mokinių taryba pakvietė paminėti Tarptautinę žodžio „ačiū“ dieną ir sukurti mokyklos „AČIŪ medį“.

Jau seniai įprasta, kad gruodžio mėnesį visa „Šaltinio“ progimnazijos bendruomenė gyvena kalėdinio spektaklio nuotaikomis. Šiais metais 5–8 klasių mokiniai žiūrovus pakvietė į muzikinę pasaką „Mylėti taip paprasta“.

Vienas gražiausių ir labiausiai laukiamas renginys „Šaltinio“ progimnazijoje – kalėdinis spektaklis. Jis suburia draugėn kūrybiniam darbui mokinius – artistus, jų tėvelius, senelius – jaunųjų aktorių aprangos kūrėjus, mokytojus – pasirodymo režisierius. Ir taip gimsta stebuklas. Kalėdinis stebuklas. Tokiu pavadinimu šiais metais sukurtas ir vaidinimas. Naujovė – pradinių klasių mokiniai jį vaidino dvi dienas, buvo parodyti du spektaklio variantai.

Gruodžio 15 d. Mokinių taryba organizavo nuotaikingą kalėdinių pižamų ir šlepečių dieną. 

Progimnazijoje gruodžio 13 d. vyko miesto 1–4 klasių mokinių ir priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių konferencija „Sveikatos abėcėlė“, kurią organizavo mokytojos Snaigė Varanauskienė ir Vida Baronienė.