Renginiai

Raktelis kūrybiškumui

2b klasės mokiniai, mokytoja Aušra Klevečkienė ir logopedė Dalia Gudienė vykdė trumpalaikį integruotą kalbinės raiškos, kūrybiškumo bei informacinių technologijų projektą „Raktelis kūrybiškumui“. Projektas vyko nuo 2016 m. spalio iki 2017 m. vasario. Mokiniai, susipažinę su „Penkių pirštų“ programa, žaidė, atliko antonimams ir sinonimams bei žodyno turtinimui skirtas praktines veiklas kompiuteriu. Antrokai iš duotų žodžių ar žodžių junginių sukūrė pasakojimą „Laimikis“ ir kiekvienam jo įvykiui nupiešė iliustracijas. Savo darbus vaikai surišo į knygelę. Mokiniams labai patiko atlikti užduotis kompiuteriu. Jie mielai tokias veiklas vykdys ir trečioje klasėje.

___________________________

Aldona Banienė Įrašo autorius:
Aldona Banienė
Ankstesni įrašai


Vasario 28 dieną progimnazijos kieme šurmuliavo Užgavėnių persirengėliai.

2016 m. lapkričio – 2017 m. vasario mėnesiais „Šaltinio”, Senvagės, „Vilties“ ir „Saulėtekio“ progimnazijų 3–4 klasių mokiniai dalyvavo nuotoliniame projekte „Kuriame istorijas“.

Vasario 21 d. 8-ų ir 6a klasės mokiniams vyko netradicinė pamoka Panevėžio Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje „Krikščionybės simboliai ir jų reikšmė“.

Progimnazijos mokytojos ir mokinės dalyvavo respublikinėje konferencijoje Kelmėje.

Vasario 17 dieną progimnazijoje vyko respublikinė metodinė-praktinė užsienio kalbų mokytojų konferencija „Gera pamoka – tai...“