Pasaulinės maisto dienos minėjimas

Spalio 16-oji – Pasaulinė maisto diena. Šią dieną švęsti pasiūlė Maisto produktų ir žemės ūkio organizacija. Šventę mininčios šalys užsibrėžė uždavinį kovoti su badu pasaulyje, plėsti žemės ūkį. Šią dieną rengiamos nemokamo maitinimo, paramos akcijos. Pasaulinės maisto dienos metu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį ir į sveiką mitybą.

2016 metų spalio 19 dieną, trečiadienį, Pasaulinę maisto dieną minėjo 3a ir 3b klasių mokiniai bei jų mokytojos Snaigė Varanauskienė ir Vida Baronienė. Šios dienos minėjimas – tai Panevėžio miesto savivaldybės finansuojamo projekto „Sveikatos ABC-2“ ir mokyklos trumpalaikio projekto „Aš – žmogus“ renginys. Mokiniai susipažino su pagrindiniu pasaulinės dienos minėjimo uždaviniu, diskutavo apie sveiką mitybą, gamino sumuštinius, kuriais vėliau vaišino mokyklos direktorę, kitus darbuotojus, projektų partnerius – 7a, 7b klasių mokinius. Trečiokų pagamintais sumuštiniais vaišinosi ir kiti mokyklos mokiniai.

Snaigė Varanauskienė Įrašo autorius:
Snaigė Varanauskienė
Pradinio ugdymo mokytoja

Spalio 13 dieną 1–8 klasių mokiniai dalyvavo Solidarumo bėgime Lietuvos ir Zambijos vaikų dienos centrams paremti.

Anksti ryte pedagogus, skubančius į pirmą pamoką, rudeninėmis girliandomis išpuoštame mokyklos fojė sutiko mūsų mažieji abiturientai aštuntokai.