Renginiai

Birželio 20–21 dienomis Panevėžio rajone esančioje stovykloje „Trimitas“ vyko Lietuvos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų sueiga.

2017 metų birželio 12–16 dienomis treti metai iš eilės buvo vykdomas vaikų socializacijos projektas „Draugaukime sportuodami 3“, kurį finansavo Panevėžio miesto savivaldybė.

Birželio 13–14 dienomis mokytojai dalyvavo seminare „Mokytojo profesinis augimas: nuolatinis turimų ir ugdomų kompetencijų santykio pa(si)matavimas“.

Birželio 1-ąją, tarptautinę Vaikų gynimo dieną, progimnazijoje vyko mokinių kūrybinės, pažintinės veiklos diena „Mokslo metų užbaigimo šventė“, aštuntokams tai buvo ir atsisveikinimas su savo mokykla.

Gegužės 30 dieną vyko 1–5 klasių mokinių mokslo metų užbaigimo šventė.

2016–2017 mokslo metais 2c ir 6c klasių mokiniai su mokytojomis Vitalija Bartkiene, Asta Saikauskiene ir Aušrine Kuncevičiene vykdė trumpalaikį integruotą projektą „Renku, rūšiuoju, kuriu“. 

Gegužės 22 d. daugiau nei 45 pradinių klasių mokiniai lankėsi Naisiuose ir jų apylinkėse. Nemokama pažintinė kelionė – prizas konkurso „Vaikų Velykėlės 2016“ nugalėtojams.

Gegužės 18 d. vyko Šaltiniečių bendruomenės Pavasario sporto šventė.

5-ų klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Knygnešiai“, skirtoje Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.

Gegužės 11 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Lietuvos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų konkursų ir olimpiadų diena.