Renginiai

Progimnazijoje vyksta akcija   „Ar sunki mano kuprinė?“  Sveriamos pirmokų ir ketvirtokų kuprinės. 

Lietuvos mokyklose inicijuojama akcija „Apibėk mokyklą“, kurios tikslas – paskatinti vaikus daugiau judėti. Rugsėjo 14 dieną pirmieji prie šios akcijos prisijungė mūsų progimnazijos pirmokai ir penktokai.

Šeštadienį šaltiniečiai žygiavo šventinėje miesto eisenoje.

Rugsėjo 8 dieną, penktadienį, progimnazijos mokiniai savo veiklas skyrė Panevėžio miesto gimtadieniui.

Progimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Gražina Bieliakienė pakvietė bendruomenės narius į savo sodą pasivaišinti aromatinga pačios per vasarą išaugintų vaistažolių arbata, susipažinti su žolelių vaistinėmis savybėmis, arbatos gėrimo tradicija.

Mokslo ir žinių dieną, penktadienį, gėlėmis nešini progimnazijos mokiniai, jų tėveliai, mokytojai rinkosi mokyklos kieme. Skambant varpeliui, aštuntokai į šventės dalyvių rato vidurį atvedė pirmokėlius. 

Birželio 20–21 dienomis Panevėžio rajone esančioje stovykloje „Trimitas“ vyko Lietuvos „Šaltinio“ vardą turinčių mokyklų sueiga.

2017 metų birželio 12–16 dienomis treti metai iš eilės buvo vykdomas vaikų socializacijos projektas „Draugaukime sportuodami 3“, kurį finansavo Panevėžio miesto savivaldybė.

Birželio 13–14 dienomis mokytojai dalyvavo seminare „Mokytojo profesinis augimas: nuolatinis turimų ir ugdomų kompetencijų santykio pa(si)matavimas“.

Birželio 1-ąją, tarptautinę Vaikų gynimo dieną, progimnazijoje vyko mokinių kūrybinės, pažintinės veiklos diena „Mokslo metų užbaigimo šventė“, aštuntokams tai buvo ir atsisveikinimas su savo mokykla.