Gražiausios nuotraukos konkursas

Kviečiame dalyvauti prezidentės iniciatyvoje „Švęsk Vasario 16-ąją išradingai“ su savo šeimomis. Fiksuokite šeimos akimirkas, kuomet švenčiate Valstybės atkūrimo dieną, siųskite nuotraukas iki vasario 20 d. klasės vadovams arba man, direktoriaus pavaduotojai ugdymui Rūtai Vainauskaitei, ir laimėkite įsteigtus prizus. Suburta komisija atrinks originaliausias nuotraukas už kurias visi balsuosime progimnazijos facebook paskyroje. Daugiausia patiktukų surinkusios fotografijos bus apdovanotos. Švęskime kartu su „Šaltinio“ progimnazija ir savo šeimomis!

Pagarbiai Rūta Vainauskaitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Mokinių priėmimo į Savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 1-ąsias klases pradžia – sausio 7 d. 8.00 val.

Sveikiname Jus ir Jūsų artimuosius su šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais!

Gruodžio 21 d. 5–8 klasių mokiniai parodė muzikinės pasakos „Laiškas Pasauliui“ premjerą.

Gruodžio 20 d. 18.00 val. kviečiame į 5–8 klasių mokinių muzikinę pasaką „Kalėdinis laiškas“.

Gruodžio 18 d. ir 19 d. 18.00 val. kviečiame į 1–4 klasių mokinių muzikinę pasaką „Katės namai“.