Priėmimas į 1-ąsias klases

Mokinių priėmimo į Savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 1- ąsias klases pradžia – 2019 m. sausio 7 d. 8.00 val. Nuo sausio 7 d. iki vasario 28 d. teikiamas pirmumas tiems, kurie gyvena (deklaravę gyv. vietą) mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje. Nuo kovo 1 d. teritorinis pirmumas nebeteikiamas, tęsiamas priėmimas į laisvas vietas pagal prašymo gavimo datą ir laiką.

Priėmimas į 1 klases

Prašymas į 1 klasę A

Prašymas į 1 klasę B

Tarybos sprendimas 1-388

Sveikiname Jus ir Jūsų artimuosius su šventomis Kalėdomis ir Naujaisiais metais!

Gruodžio 21 d. 5–8 klasių mokiniai parodė muzikinės pasakos „Laiškas Pasauliui“ premjerą.

Gruodžio 20 d. 18.00 val. kviečiame į 5–8 klasių mokinių muzikinę pasaką „Kalėdinis laiškas“.

Gruodžio 18 d. ir 19 d. 18.00 val. kviečiame į 1–4 klasių mokinių muzikinę pasaką „Katės namai“.

Gruodžio 11 d. 18 val. Šaltiniečių bendruomenė kviečia į adventinę vakaronę „...ir duris uždarius eina laikas“.