Dėl mokyklinių uniformų

Naujai pasiūtas mokyklines uniformas atsiimti bus galima 2018 m. rugpjūčio 22 d.14.30–16.30 val.

Atsiimant reikia sumokėti likusią uniformos kainos dalį. Jei nurodytu laiku atvykti negalite, uniformas galėsite atsiimti mokyklos raštinėje (tel. pasiteirauti 867773072).

Gerb. Tėveliai, nuo 2018 m. birželio 1-os dienos vaikų sveikatos pažymos mokykloms išduodamos tik elektroniniu būdu.

Gegužės 30 d. kviečiame į Šaltiniečių bendruomenės sporto šventę, kuri vyks progimnazijos stadione, kieme!

1. Uniformų matavimas gegužės 23 d. 12–16 val. mokykloje, 5 kab.

2. Pirmų klasių mokinių sąrašai bus paskelbti birželio 4 d. mokyklos fojė, I aukšte.

3. Būsimų pirmokų pamokėlės vyks birželio 5–7 d. 18.00 val. Atsinešti paprastą pieštuką ir spalvotus pieštukus.

Informuojame, kad naujų uniformų matavimas vyks gegužės 23 d. Apie laiką informuosime vėliau. Tą pačią dieną mokykloje veiks dėvėtų uniformų turgelis, kuriame galėsite nusipirkti ar parduoti dėvėtą uniformą.

Gegužės 9 d. 18.00 val. kviečiame į Knygų namelio atidarymą!

Susitiksite su Raudonkepuraite, Pepe Ilgakojine, Snieguole ir septyniais nykštukais bei kitais pasakų veikėjais.