Informacija būsimiesiems pirmokams ir jų tėveliams

Būsimiesiems pirmokams ir jų tėveliams!

Svarbi informacija:

1. Uniformų matavimas gegužės 23 d. 12–16 val. mokykloje, 5 kab.

2. Pirmų klasių mokinių sąrašai bus paskelbti birželio 4 d. mokyklos fojė, I aukšte.

3. Būsimų pirmokų pamokėlės vyks birželio 5–7 d. 18.00 val. Atsinešti paprastą pieštuką ir spalvotus pieštukus.

Būsimų pirmokų mokytojos

Informuojame, kad naujų uniformų matavimas vyks gegužės 23 d. Apie laiką informuosime vėliau. Tą pačią dieną mokykloje veiks dėvėtų uniformų turgelis, kuriame galėsite nusipirkti ar parduoti dėvėtą uniformą.

Gegužės 9 d. 18.00 val. kviečiame į Knygų namelio atidarymą!

Susitiksite su Raudonkepuraite, Pepe Ilgakojine, Snieguole ir septyniais nykštukais bei kitais pasakų veikėjais.

Būkite laimingi sulaukę šv. Velykų!

Kovo 29 dieną kviečiame į 100-mečio pavasario mugę!

Mieli tėveliai, seneliai, Šaltiniečių bendruomenės nariai,

prašome skirti 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio dalį progimnazijai.