Kviečiame kartu paminėti Laisvės gynėjų dieną

2018 m. sausio 12 d. 18.30 val. „Šaltinio“ progimnazijos kieme vyks minėjimas „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtas Sausio 13-osios dienos įvykiams atminti.

Laisvės gynėjų dieną paminėsime mokyklos languose uždegdami atminimo žvakeles, kieme – atminimo laužą.

Bendrausime gerdami arbatą, dainuodami Laisvės dainas, dalinsimės prisiminimais.

Kviečiame visą Šaltiniečių bendruomenę prisiminti tragiškus Sausio 13-osios įvykius ir pagerbti žuvusiuosius už Lietuvos nepriklausomybę.

Š. m. gruodžio 21 d. 18.00 val. kviečiame į 5–8 klasių muzikinę pasaką „Mylėti taip paprasta“.

Būsimųjų pirmokų ir jų tėvelių susirinkimas  vyks 2017 m. gruodžio 7 d. 18.00 val. mokyklos aktų salėje.

Iki pasimatymo Jūsų mokykloje!

Š. m. gruodžio mėn. 19 ir 20 d. 18.00 val. kviečiame į 1–4 klasių muzikinę pasaką „Kalėdų stebuklas“.

Tėvelius ir vaikus, jaunimą ir senelius š. m. lapkričio 30 d. 18.00 val. Šaltiniečių bendruomenė jau antrą kartą maloniai kviečia į susiėjimą „Rudens sambariai“.

Lapkričio mėnesį Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bei VipSport ir Pilates klubas kviečia progimnazijos ir Šaltiniečių bendruomenės narius sportuoti.