Kvietimas į būsimųjų pirmokų ir jų tėvelių susirinkimą

Ar Jūsų sūnelis, dukrytė – būsimieji pirmokai?

Kviečiame į „Šaltinio“ progimnaziją.

Adresas - Kniaudiškių g. 67

Informacija teikiama tel. 867771098, 867773072

Būsimųjų pirmokų ir jų tėvelių susirinkimas  vyks 2017 m. gruodžio 7 d. 18.00 val. mokyklos aktų salėje.

Iki pasimatymo Jūsų mokykloje!

Š. m. gruodžio mėn. 19 ir 20 d. 18.00 val. kviečiame į 1–4 klasių muzikinę pasaką „Kalėdų stebuklas“.

Tėvelius ir vaikus, jaunimą ir senelius š. m. lapkričio 30 d. 18.00 val. Šaltiniečių bendruomenė jau antrą kartą maloniai kviečia į susiėjimą „Rudens sambariai“.

Lapkričio mėnesį Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bei VipSport ir Pilates klubas kviečia progimnazijos ir Šaltiniečių bendruomenės narius sportuoti.

Mielieji,

sveikiname Jus su Mokytojų diena!

Įkvėpti vaiką nėra sunku, jis savaime trykšta energija ir kūrybingumu. Daug sunkiau nukreipti jo įkvėpimą teisinga linkme... M.K.Collins

Rugsėjo 26 d. 13.00 val. vyko kūno kultūros mokytojos Daivos Dambrauskienės pamokos 7a klasei filmavimas ir tiesioginė transliacija per DELFI TV.