Kviečiame į 5–8 klasių muzikinę pasaką „Mylėti taip paprasta“!

Š. m. gruodžio 21 d. 18.00 val. kviečiame į 5–8 klasių muzikinę pasaką „Mylėti taip paprasta“.

VAIDINA

TARNAITĖS – 5ab

JŪREIVIAI – 5ab

MIESTELĖNAI – 6a

UŽJŪRIO DIDIKAI – 6b

DIDIKAI – 7a

KLAJOJANTYS ARTISTAI – 7b

ČIGONAI – 8a

ASMENS SARGYBINIAI – 8b

Režisierė-statytoja – Jolanta Švėgždienė

Būsimųjų pirmokų ir jų tėvelių susirinkimas  vyks 2017 m. gruodžio 7 d. 18.00 val. mokyklos aktų salėje.

Iki pasimatymo Jūsų mokykloje!

Š. m. gruodžio mėn. 19 ir 20 d. 18.00 val. kviečiame į 1–4 klasių muzikinę pasaką „Kalėdų stebuklas“.

Tėvelius ir vaikus, jaunimą ir senelius š. m. lapkričio 30 d. 18.00 val. Šaltiniečių bendruomenė jau antrą kartą maloniai kviečia į susiėjimą „Rudens sambariai“.

Lapkričio mėnesį Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bei VipSport ir Pilates klubas kviečia progimnazijos ir Šaltiniečių bendruomenės narius sportuoti.

Mielieji,

sveikiname Jus su Mokytojų diena!

Įkvėpti vaiką nėra sunku, jis savaime trykšta energija ir kūrybingumu. Daug sunkiau nukreipti jo įkvėpimą teisinga linkme... M.K.Collins