Kviečiame į pilateso treniruotes

Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bei VipSport ir Pilates klubas kviečia progimnazijos ir Šaltiniečių bendruomenės narius sportuoti. Nuo lapkričio 8 d. pirmadieniais ir trečiadieniais 17.00 val. pilateso užsiėmimus „Šaltinio“ progimnazijos aktų salėje ves treneris Raimundas Dambrauskas. Informacija ir registracija tel. 8 615 46947.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad fizinis krūvis mažina nerimą, stresą, gerina protinį darbą ir savijautą.

Mielieji,

sveikiname Jus su Mokytojų diena!

Įkvėpti vaiką nėra sunku, jis savaime trykšta energija ir kūrybingumu. Daug sunkiau nukreipti jo įkvėpimą teisinga linkme... M.K.Collins

Rugsėjo 26 d. 13.00 val. vyko kūno kultūros mokytojos Daivos Dambrauskienės pamokos 7a klasei filmavimas ir tiesioginė transliacija per DELFI TV.

Gabių mokinių ugdymo centras būsimus narius kviečia į ATRADIMŲ AKADEMIJOS atidarymą.

Atradimų akademijos narių laukiame rugsėjo 27 d., trečiadienį, 15.00 val. 5 kabinete.

Spalio 12 d. progimnazijos mokiniai rinks Mokinių prezidentą ir Mokinių tarybą.

KINGS komanda lankėsi mūsų mokykloje ir diplomais apdovanojo olimpiados finalininkus.