Padėka iškepusiems meduolius

Noriu padėkoti 1a kl. mokinių tėveliams Sandrai Pabrėžienei, Dovilei Šteinienei, Mariui Žakevičiui, Ingai Kirkilienei, Tomai Lazauskienei, Laimai Kiselienei, 1b kl. – Maria Mihalyko Kinduriui, 1c kl. – Jūratei Versinskaitei, 2b, 5b kl. – Staselei Norgėlaitei Charisovienei, 2a kl. – Sandrai Auglienei, 3b kl. – Inai Šmakotinai, 5a kl. – Irinai Šimaitienei, 5b kl. – Loretai Vanagienei, mokytojai Getai Pečiulienei, prikepusiems gražių ir gardžių meduolių mūsų socialiniams partneriams. Jūsų kvepiančios dovanos labai pradžiugino mūsų draugus.
Ačiū už bendradarbiavimą! Gražių švenčių!

Zina Stripeikienė Įrašo autorius:
Zina Stripeikienė
Direktorė

Gruodžio 21 d. 18.00 val. kviečiame į 1–4 klasių mokinių muzikinę pasaką „Mikė Pūkuotukas laukia Kalėdų“.

Gruodžio 22 d. 18.00 val. kviečiame į 5–8 klasių mokinių muzikinę pasaką „Sniego karalienė“.

Sausio 12 d. 18.00 val. maloniai kviečiame būsimus pirmokus ir jų tėvelius susipažinti su mokykla ir mokytojomis.

MIELI MOKYTOJAI, TĖVELIAI, MOKINIAI, DRAUGAI, nuoširdžiai dėkojame už susitelkimą ir įdėtas jėgas renkant balsus „Gerų darbų“ projekte.

Projektas „Svajonių diena - Saugi diena“ ir krepšinio komanda „Lietkabelis“ mūsų, „Šaltinio“, progimnazijoje!