Kviečiame į muzikinę pasaką „Sniego karalienė“!

Gruodžio 22 d. 18.00 val. progimnazijos aktų salėje vyks 5–8 klasių mokinių kalėdinis spektaklis „Sniego karalienė“ (pagal H. K. Anderseno pasaką). Spektaklio scenarijaus autorė ir režisierė – mokytoja Jolanta Švėgždienė.

Sausio 12 d. 18.00 val. maloniai kviečiame būsimus pirmokus ir jų tėvelius susipažinti su mokykla ir mokytojomis.

MIELI MOKYTOJAI, TĖVELIAI, MOKINIAI, DRAUGAI, nuoširdžiai dėkojame už susitelkimą ir įdėtas jėgas renkant balsus „Gerų darbų“ projekte.

Projektas „Svajonių diena - Saugi diena“ ir krepšinio komanda „Lietkabelis“ mūsų, „Šaltinio“, progimnazijoje!

Lapkričio 23 dieną progimnazijoje vyks Panevėžio miesto ir rajono pradinių klasių mokinių konferencija „Sveikatos ABC“.

Tėvelius ir vaikus, jaunimą ir senelius š. m. spalio 26 d. 18.00 val. Šaltiniečių bendruomenė maloniai kviečia į pirmąjį susiėjimą "Rudens sambariai".