Kviečiame į muzikinę pasaką „Mikė Pūkuotukas laukia Kalėdų“

Gruodžio 21 d. 18.00 val. progimnazijos aktų salėje vyks 1–4 klasių mokinių kalėdinis spektaklis „Mikė Pūkuotukas laukia Kalėdų“. Spektaklio scenarijaus autorės – antrųjų klasių mokytojos Gintarė Eniulaitienė, Aušra Klevečkienė, Vitalija Bartkienė. Muzikinės pasakos choreografė – mokytoja Asta Saikauskienė.

Gruodžio 22 d. 18.00 val. kviečiame į 5–8 klasių mokinių muzikinę pasaką „Sniego karalienė“.

Sausio 12 d. 18.00 val. maloniai kviečiame būsimus pirmokus ir jų tėvelius susipažinti su mokykla ir mokytojomis.

MIELI MOKYTOJAI, TĖVELIAI, MOKINIAI, DRAUGAI, nuoširdžiai dėkojame už susitelkimą ir įdėtas jėgas renkant balsus „Gerų darbų“ projekte.

Projektas „Svajonių diena - Saugi diena“ ir krepšinio komanda „Lietkabelis“ mūsų, „Šaltinio“, progimnazijoje!

Lapkričio 23 dieną progimnazijoje vyks Panevėžio miesto ir rajono pradinių klasių mokinių konferencija „Sveikatos ABC“.