2018 m. sausio 12 d. 18.30 val. „Šaltinio“ progimnazijos kieme vyks minėjimas „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtas Sausio 13-osios dienos įvykiams atminti.

Š. m. gruodžio 21 d. 18.00 val. kviečiame į 5–8 klasių muzikinę pasaką „Mylėti taip paprasta“.

Būsimųjų pirmokų ir jų tėvelių susirinkimas  vyks 2017 m. gruodžio 7 d. 18.00 val. mokyklos aktų salėje.

Iki pasimatymo Jūsų mokykloje!

Mokinių savivalda kviečia dalyvauti akcijoje „Knygų Kalėdos“ ir dovanoti naujas knygas mokyklos bibliotekai.

Š. m. gruodžio mėn. 19 ir 20 d. 18.00 val. kviečiame į 1–4 klasių muzikinę pasaką „Kalėdų stebuklas“.

2017 m. lapkričio 22 d. 14.00–19.00 val. organizuojama mokinių tėvų diena.

Tėvelius ir vaikus, jaunimą ir senelius š. m. lapkričio 30 d. 18.00 val. Šaltiniečių bendruomenė jau antrą kartą maloniai kviečia į susiėjimą „Rudens sambariai“.

Lapkričio 13–19 dienomis mokykla jau 15-ą kartą dalyvaus projekte „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“. Uždegsime žvakutes ir drauge skaitysime šiaurietišką knygą.

Lapkričio mėnesį Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bei VipSport ir Pilates klubas kviečia progimnazijos ir Šaltiniečių bendruomenės narius sportuoti.

Su Mokytojų diena!

Mielieji,

sveikiname Jus su Mokytojų diena!

Įkvėpti vaiką nėra sunku, jis savaime trykšta energija ir kūrybingumu. Daug sunkiau nukreipti jo įkvėpimą teisinga linkme... M.K.Collins