2017 m. lapkričio 22 d. 14.00–19.00 val. organizuojama mokinių tėvų diena.

Tėvelius ir vaikus, jaunimą ir senelius š. m. lapkričio 30 d. 18.00 val. Šaltiniečių bendruomenė jau antrą kartą maloniai kviečia į susiėjimą „Rudens sambariai“.

Lapkričio 13–19 dienomis mokykla jau 15-ą kartą dalyvaus projekte „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“. Uždegsime žvakutes ir drauge skaitysime šiaurietišką knygą.

Lapkričio mėnesį Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bei VipSport ir Pilates klubas kviečia progimnazijos ir Šaltiniečių bendruomenės narius sportuoti.

Su Mokytojų diena!

Mielieji,

sveikiname Jus su Mokytojų diena!

Įkvėpti vaiką nėra sunku, jis savaime trykšta energija ir kūrybingumu. Daug sunkiau nukreipti jo įkvėpimą teisinga linkme... M.K.Collins

Rugsėjo 26 d. 13.00 val. vyko kūno kultūros mokytojos Daivos Dambrauskienės pamokos 7a klasei filmavimas ir tiesioginė transliacija per DELFI TV.

Gabių mokinių ugdymo centras būsimus narius kviečia į ATRADIMŲ AKADEMIJOS atidarymą.

Atradimų akademijos narių laukiame rugsėjo 27 d., trečiadienį, 15.00 val. 5 kabinete.

Spalio 12 d. progimnazijos mokiniai rinks Mokinių prezidentą ir Mokinių tarybą.

KINGS komanda lankėsi mūsų mokykloje ir diplomais apdovanojo olimpiados finalininkus.

DĖMESIO! DĖMESIO! DĖMESIO!

Mieli priešmokyklinio ugdymo grupių vaikučiai, tėveliai, auklėtojos!

Š.m. rugsėjo 21 d. 17.00 val. Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos stadione vyks Mažoji spartakiada.