Mokinių pasiekimai

Sveikiname Tarptautinės Kings anglų kalbos olimpiados nugalėtojus!

Gegužės 28 d. Vilniaus Gedimino technikos universiteto Vadybos fakultete buvo apdovanoti tarptautinės Kings anglų kalbos olimpiados nugalėtojai. Trečiokų tarpe pirmos vietos laimėtoju tapo mūsų mokyklos 3a klasės mokinys Benas Čebatoriūnas, kuris be diplomo dovanų gavo ir planšetinį kompiuterį. Septintokų grupėje trečiąją vietą laimėjo 7a klasės mokinė Gabrielė Paskačiūtė. Jai skirta dovana – išmanusis telefonas. Mokinius konkursui rengė mokytoja Reda Maknevičienė.

Birželio 18 d. mūsų mokiniai dalyvaus dar viename šios olimpiados etape – atstovaus Lietuvai varžantis su geriausiais anglų kalbos žinovais iš Armėnijos, Azerbaidžano, Gruzijos.

 
Ankstesni įrašai


Nacionaliniame mokinių Č. Kudabos geografijos konkurse 6a klasės mokinys Nedas Baranovskij laimėjo III vietą!

Nerija Remeikaitė, 8a klasės mokinė, Lietuvos moksleivių matematikos olimpiadoje, kuri 2017 m. gegužės 20 d. vyko Šiaulių universitete, laimėjo III vietą. Sveikiname Neriją ir jos matematikos mokytoją Silviją Masienę!

2b klasės mokiniai dalyvavo lietuviško degalinių tinklo EMSI organizuotame piešinių konkurse „Tu mano mamyte!“ ir tapo prizininkais.

Progimnazijos 6-ų klasių mokinių komanda Panevėžio miesto tarpmokykliniame vokiečių kalbos konkurse užėmė I vietą.

Panevėžio krašto 5–9 klasių jaunųjų matematikų XXIII olimpiadoje, kuri 2017 m. balandžio 27 dieną vyko Kupiškyje, Nedas Baranovskij, 6a klasės mokinys, užėmė II vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė), 7a klasės mokinys Augustinas Jarockis – III vietą (mokytoja Vilma Morkevičienė), 8a klasės mokinė Nerija Remeikaitė – V vietą (mokytoja Silvija Masienė) .