Mokinių pasiekimai

Virvės traukimo varžybose – I vieta

Progimnazijos komanda 2016 m. spalio 20 d. Panevėžio „Minties“ gimnazijos sveikatinimo projekto „Sveikata jūsų rankose“ virvės traukimo varžybose (Kniaudiškių mikrorajono progimnazijoms) iškovojo I vietą. Komandai vadovavo kūno kultūros mokytoja Aušrinė Kuncevičienė. Dalyvavo Panevėžio „Ąžuolo“, „Saulėtekio“ ir „Šaltinio“ progimnazijų komandos. Mūsų mokyklai atstovavo: Goda Augustinaitė, 8a kl. mok.; Nerija Remeikaitė, 8a kl. mok.; Kornelija Markuckaitė, 8a kl. mok.; Viktorija Kuodytė, 8a kl. mok.; Kornelijus Kirkilas, 8a kl. mok.; Mantvydas Šukys, 8a kl. mok.; Augustas Mikulskis, 8a kl. mok.; Domas Didžiūnaitis, 8b kl. mok.; Lukas Matukonis, 8b kl. mok.; Matas Miškinis, 8b kl. mok., Ignas Raščius, 7b kl. mok. Mūsų mokiniai parodė, kad yra patys pajėgiausi ir tvirčiausi!

___________________________

Aldona Banienė Įrašo autorius:
Aldona Banienė
Ankstesni įrašai


Nėra įrašų