Mokinių pasiekimai

Paaiškėjo matematikos konkurso „Kengūra 2019“ rezultatai.

Sveikiname progimnazijos pradinių klasių mokinių komandą, kuri varžybų „Šviesoforas“ II (miesto) etape laimėjo II vietą!

Miesto mokinių chemijos olimpiadoje – I vieta!

Sveikiname Nedą Baranovskij, 8a klasės mokinį, kuris miesto mokinių chemijos olimpiadoje balandžio 15 d. laimėjo I vietą! Sveikiname ir chemijos mokytoją Auksuolę Urbonienę.

Panevėžio krašto matematikos olimpiadoje – II vieta!

Sveikiname Vilių Šmakotiną, 5b klasės mokinį, kuris Panevėžio krašto jaunųjų matematikų olimpiadoje laimėjo II vietą! Sveikiname ir matematikos mokytoją Silviją Masienę!

Progimnazijos šeštokų komanda tarpmokykliniame vokiečių kalbos konkurse laimėjo II vietą. Sveikiname!

Pasveikinti „Lietuvių kalbos dekados 2019“ konkursų nugalėtojai.

Pasveikinti 3–4 klasių mokyklos matematikos olimpiados ir 4-ų klasių diktanto rašymo konkurso laimėtojai.

Sveikiname Nedą!

Sveikiname Nedą Baranovskij, 8a klasės mokinį, kuris miesto mokinių fizikos olimpiadoje laimėjo I vietą! Sveikiname ir fizikos mokytoją Gitaną Jasaitienę.

Gruodžio 14 d. J. Balčikonio gimnazijoje Savivaldybės vadovai pasveikino Augustiną Jarockį – respublikinės gamtos mokslų olimpiados prizininką. Buvo pagerbtos ir jo mokytojos Rasa Andrikonienė, Gitana Jasaitienė, Auksuolė Urbonienė.

Spalio 25 d. Prezidentūroje apdovanoti Konstitucijos egzamino kūrybinės užduoties laimėtojai – mūsų progimnazijos 1a klasės mokiniai Lėja Masiliūnaitė ir Aronas Miciukevičius.