Aktualijos

Šaltiniečių bendruomenė prisijungė prie projekto „Prisijungusi Lietuva“

Šaltiniečių bendruomenė prisijungė prie gausaus projekto „Prisijungusi Lietuva“ bendruomenių būrio. Šio projekto tikslas – padėti gyventojams išmokti efektyviai, saugiai, atsakingai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir jo teikiamomis galimybėmis. Projekte dalyvaujančių beveik 700 Lietuvos bendruomenių nariai gali dalyvauti įvairiuose nemokamuose mokymuose arba mokytis savarankiškai apie saugų internetą, dokumentų rengimą, nuotraukų, vaizdo įrašų kūrimą bei naudojimą, laiko planavimą, naudojant internetinius įrankius ir kt.

Vienas iš projekto „Prisijungusi Lietuva“ etapų – Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursas, kurio tikslas – skatinti bendruomenes dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę. Džiaugiamės, kad šaltiniečių parengtas projektas „Verslo idėjos link“ pateko tarp nugalėtojų ir laimėjo finansavimą.

Visi norintieji daugiau sužinoti apie projektą arba rasti sau naudingos informacijos, kviečiami apsilankyti į https://www.prisijungusi.lt/

 
Ankstesni įrašai


Mokymosi nuotoliniu būdu akimirkos, užfiksuotos 2020 m. balandį.

Balandžio 20 dieną prie mokyklos buvo pradėti statyti lauko treniruokliai pagal Šaltiniečių bendruomenės projektą „Sporto aikštyno modernizavimas lauko treniruokliais“.

Pakeisti reikalavimai atvirose erdvėse organizuojamiems renginiams automobiliuose.

Pradinių klasių mokiniai mokėsi įvaldyti įvairias kiaušinių marginimo technikas.

Neformalaus pradinių klasių būrelio „Robotika, IKT“ nariai konstravo geometrinius kūnus.