Mokyklinės uniformos

Naujų uniformų matavimai vyks birželio 5 d. 9–12 val. Užsakant uniformą, reikės sumokėti avansą.

Tuo pat metu veiks ir dėvėtų uniformų turgelis. Jei norite parduoti seną, bet dar tinkamą dėvėti uniformą, atneškite ją budėtojai iki birželio 4 d. Parduodama uniforma turi būti ant pakabos, prie jos prisegta kaina, bei parduodančio asmens pavardė ir klasė. Taip pat laukiame ir tų, kurie išaugtas uniformas norite tiesiog padovanoti tiems, kurie sunkiai verčiasi.

Progimnazijos mokytojos vedė 13 klasės pamoką konferencijos „Nuo žemės iki dangaus“ dalyviams.

Progimnazijai balandžio 5 d. įteiktas kompiuteriukų klasės įrangos komplektas.

Progimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti.

Vasario 16-osios proga įteikti padėkos raštai labai gerai besimokantiems mokiniams, o tėveliams perduoti padėkos laiškai.

Vasario 15 d. aktų salėje vyks šokių maratonas.

1–3 kl. mok. 14.00–16.00 val.

4–8 kl. mok. 16.00–22.00 val.