Kviečiame būsimuosius pirmokus ir penktokus!

Būsimųjų pirmokų ir penktokų priėmimas vyksta Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje (Topolių g. 12) nuo 2018 m. sausio 5 d. Galima registruotis ir el. paštu: priemimas.mokyklos@panevezys.lt

Mokinių priėmimo į mokyklas tvarka 2018

Mokyklų aptarnavimo teritorijos 2018

Linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Progimnazijos antrokai – projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ dalyviai.

Progimnazijos trečiojo aukšto laisvalaikio erdvėje įrengta prieskoninių ir vaistinių augalų sienelė.

Spalio 19 d. vyko Mokinių prezidento ir Mokinių tarybos narių rinkimai. Mokinių prezidentu išrinktas 7b klasės mokinys Armandas Stravinskas.

Spalio 11 dieną mokysimės tyrinėdami. Mokinių laukia įdomios tyrinėjimo veiklos: „Vandens tyrimai“, „Kvapas ir skonis“, „Tirpukas ir grimzdukas“, „Linksmoji fizikos laboratorija“, „Smalsučių laboratorija“, „Įdomieji geografijos bandymai“, pamoka apie nariuotakojus, tyrinėjimai su VikiLab, Panevėžio Kraštotyros muziejumi,  augalų tyrinėjimai Šiaulių universiteto botanikos sode, archeologiniai tyrinėjimai Šiaulių „Aušros“ muziejuje, bandymai Kauno tvirtovės VII forto laboratorijose.