Aktualijos

Prieskoninių augalų sienelė

Progimnazijos trečiojo aukšto laisvalaikio erdvėje mokytojų Redos Maknevičienės ir Ramūnės Žiūkienės iniciatyva įrengta prieskoninių ir vaistinių augalų sienelė.

Spalio mėnesį vazonėliuose pačių pasodintus prieskoninius augalus atnešė ir į sienelę įdėjo būrelio „Linksmoji virtuvėlė“ nariai bei mokytoja Auksuolė Urbonienė. Vaikai augalėlius prižiūrės ir jais pagardins gaminamus patiekalus.
Ankstesni įrašai


Spalio 19 d. vyko Mokinių prezidento ir Mokinių tarybos narių rinkimai. Mokinių prezidentu išrinktas 7b klasės mokinys Armandas Stravinskas.

Spalio 11 dieną mokysimės tyrinėdami. Mokinių laukia įdomios tyrinėjimo veiklos: „Vandens tyrimai“, „Kvapas ir skonis“, „Tirpukas ir grimzdukas“, „Linksmoji fizikos laboratorija“, „Smalsučių laboratorija“, „Įdomieji geografijos bandymai“, pamoka apie nariuotakojus, tyrinėjimai su VikiLab, Panevėžio Kraštotyros muziejumi,  augalų tyrinėjimai Šiaulių universiteto botanikos sode, archeologiniai tyrinėjimai Šiaulių „Aušros“ muziejuje, bandymai Kauno tvirtovės VII forto laboratorijose.

Susipažinimo pamokėlės vyks birželio 6–8 dienomis nuo 18.00 iki 19.00 valandos.

2017–2018 m. m. būsimųjų pirmokų sąrašai.

Gegužės 23 d. 15–18 val. progimnazijoje vyks uniformų matavimas.