Aktualijos

Iškritęs baltutėlis sniegas įkvėpė mokyklos mokinius ir mokytas ketvirtadienį per kūno kultūros pamokas, klasės valandėles išeiti į lauką, pasportuoti, pasidžiaugti ir paminėti Pasaulinę sniego dieną, kuri bus švenčiama sekmadienį.

Būsimųjų pirmokų ir penktokų priėmimas vyksta Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje (Topolių g. 12) nuo 2018 m. sausio 5 d. Galima registruotis ir el. paštu: priemimas.mokyklos@panevezys.lt

Linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų!

Progimnazijos antrokai – projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ dalyviai.

Progimnazijos trečiojo aukšto laisvalaikio erdvėje įrengta prieskoninių ir vaistinių augalų sienelė.

Spalio 19 d. vyko Mokinių prezidento ir Mokinių tarybos narių rinkimai. Mokinių prezidentu išrinktas 7b klasės mokinys Armandas Stravinskas.

Kviečiame į Jaunųjų tyrinėtojų dieną!

Spalio 11 dieną mokysimės tyrinėdami. Mokinių laukia įdomios tyrinėjimo veiklos: „Vandens tyrimai“, „Kvapas ir skonis“, „Tirpukas ir grimzdukas“, „Linksmoji fizikos laboratorija“, „Smalsučių laboratorija“, „Įdomieji geografijos bandymai“, pamoka apie nariuotakojus, tyrinėjimai su VikiLab, Panevėžio Kraštotyros muziejumi,  augalų tyrinėjimai Šiaulių universiteto botanikos sode, archeologiniai tyrinėjimai Šiaulių „Aušros“ muziejuje, bandymai Kauno tvirtovės VII forto laboratorijose.

Susipažinimo pamokėlės vyks birželio 6–8 dienomis nuo 18.00 iki 19.00 valandos.

2017–2018 m. m. būsimųjų pirmokų sąrašai.

„Šaltinio“ progimnazija skelbia konkursą pradinių klasių mokytojo pareigoms užimti nuolatiniam darbui nuo 2017 m. rugsėjo 1 d.