Aktualijos

Naujų uniformų matavimai vyks birželio 5 d. 9–12 val. Užsakant uniformą, reikės apmokėti avansą.

Progimnazijos mokytojos vedė 13 klasės pamoką konferencijos „Nuo žemės iki dangaus“ dalyviams.

Progimnazijai balandžio 5 d. įteiktas kompiuteriukų klasės įrangos komplektas.

Progimnazija prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti.

Vasario 16-osios proga įteikti padėkos raštai labai gerai besimokantiems mokiniams, o tėveliams perduoti padėkos laiškai.

Šokių maratonas!

Vasario 15 d. aktų salėje vyks šokių maratonas.

1–3 kl. mok. 14.00–16.00 val.

4–8 kl. mok. 16.00–22.00 val.

Dainos Lietuvai!

Vasario 15 d. 12.00 val. aktų salėje vyks 1–8 klasių mokinių muzikinis pasirodymas „Dainuoju Lietuvą!“

Nuo sausio 23 d. mokyklos valgykloje mokiniai, mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai daržoves renkasi ir į lėkštes įsideda patys.

Iškritęs baltutėlis sniegas įkvėpė mokyklos mokinius ir mokytojas ketvirtadienį per kūno kultūros pamokas, klasės valandėles išeiti į lauką, pasportuoti, pasidžiaugti ir paminėti Pasaulinę sniego dieną, kuri bus švenčiama sekmadienį.

Būsimųjų pirmokų ir penktokų priėmimas vyksta Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje (Topolių g. 12) nuo 2018 m. sausio 5 d. Galima registruotis ir el. paštu: priemimas.mokyklos@panevezys.lt