Anglų kalbos olimpiadoje – III vieta!

Sveikiname Gabrielę Paskačiūtę, 8a klasės mokinę, kuri balandžio 17 d. Panevėžio miesto 8-ų klasių mokinių anglų kalbos olimpiadoje užėmė III vietą! Sveikiname ir jos anglų kalbos mokytoją Redą Maknevičienę.

Naujų uniformų matavimas

Informuojame, kad naujų uniformų matavimas vyks gegužės 23 d. Apie laiką informuosime vėliau. Tą pačią dieną mokykloje veiks dėvėtų uniformų turgelis, kuriame galėsite nusipirkti ar parduoti dėvėtą uniformą.

Kovo 20 d. jaunieji mokyklos aktoriai vyko į Paįstrio Juozo Zikaro gimnaziją, kur parodė spektakliuką pagal E. Daciūtės knygą „Laimė yra lapė“.

Gegužės 9 d. 18.00 val. kviečiame į Knygų namelio atidarymą!

Susitiksite su Raudonkepuraite, Pepe Ilgakojine, Snieguole ir septyniais nykštukais bei kitais pasakų veikėjais.

Sveikiname aštuntokus Augustiną ir Nojų, kurie laimėjo prizines vietas miesto mokinių chemijos olimpiadoje!

Marija Šmakotinaitė, 4b klasės mokinė, tapo gamtos olimpiados „Pelėdžiukas 2018“ laureate.

Progimnazijos komanda balandžio 17 d. tapo Panevėžio miesto pradinių klasių mokinių varžybų „Šviesoforas“ II etapo II vietos laimėtoja!

Balandžio 12 d. progimnazijos aktų salėje vyko Panevėžio miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3–4 klasių mokinių ugdymo karjerai konkursas „Pasimatuok profesiją“.

Kaip ir kiekvienais metais „Šaltinio“ progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo konkurse „Vaikų Velykėlės“.

Balandžio 10 d. Šaltiniečių bendruomenės nariai lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose.