2017 m. lapkričio 22 d. 14.00–19.00 val. organizuojama mokinių tėvų diena.

Tėvelius ir vaikus, jaunimą ir senelius š. m. lapkričio 30 d. 18.00 val. Šaltiniečių bendruomenė jau antrą kartą maloniai kviečia į susiėjimą „Rudens sambariai“.

Lapkričio 16 dieną progimnazijoje lankėsi mieli svečiai – lopšelių darželių „Puriena“, „Vyturėlis“, „Diemedis“ priešmokyklinių grupių ugdytiniai.

Būsimųjų pirmokų ir jų tėvelių susirinkimas  vyks 2017 m. gruodžio 7 d. 18.00 val. mokyklos aktų salėje.

Iki pasimatymo Jūsų mokykloje!

Lapkričio 10 d. progimnazijos mokiniams priesaiką davė naujai išrinktas mokinių prezidentas 7b klasės mokinys Armandas Stravinskas.

Lapkričio 13–19 dienomis mokykla jau 15-ą kartą dalyvaus projekte „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“. Uždegsime žvakutes ir drauge skaitysime šiaurietišką knygą.

Lapkričio mėnesį Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras bei VipSport ir Pilates klubas kviečia progimnazijos ir Šaltiniečių bendruomenės narius sportuoti.

Progimnazijos antrokai – projekto „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ dalyviai.

Progimnazijos trečiojo aukšto laisvalaikio erdvėje įrengta prieskoninių ir vaistinių augalų sienelė.

Spalio 19 d. vyko Mokinių prezidento ir Mokinių tarybos narių rinkimai. Mokinių prezidentu išrinktas 7b klasės mokinys Armandas Stravinskas.