Šaltiniečių bendruomenė

MIELI ŠALTINIEČIAI

Maloniai kviečiame visus

Pas mus – linksmus Šaltiniečius.

Mes siūlom tapt bendruomenės nariu.

Nuo šiolei laiką leisime kartu.

Čia mokysim vieni kitus, keliausim,

Sportuosim, šoksim, pramogausim.

Sukursime tradicijas kartu.

Su Šaltiniečiais bus smagu!!!

KVIEČIAME

Neseniai įsikūrusi Šaltiniečių bendruomenė kviečia visus norinčius tapti jos nariais. Kartu pakvieskite šeimos narį, draugą, kaimyną ir ateikite pas mus.

Bendruomenės valdyba

Prašymas įstoti
Nario anketa

BENDRUOMENĖS STEIGIAMASIS SUSIRINKIMAS

2016 m. balandžio 7d. „Šaltinio“ progimnazijos salėje įvyko Šaltiniečių bendruomenės steigiamasis susirinkimas. Jo metu buvo pristatyti ir patvirtinti bendruomenės įstatai, išrinktas bendruomenės pirmininkas, kolegialus valdymo organas – valdyba, taip pat bendruomenės ūkinę ir finansinę veiklą kontroliuosianti revizijos komisija. Svarstyti ir nustatyti Šaltiniečių bendruomenės mokesčiai – stojamasis ir kasmetinis nario mokestis.

DOKUMENTAI

Valdymo organai
Bendruomenės įstatai

TRUMPAI APIE BENDRUOMENĘ

Šaltiniečių bendruomenė įregistruota 2016 m. birželio 2 d. Tai yra ribotos civilinės atsakomybės viešasis, pelno nesiekiantis juridinis asmuo, veikiantis Panevėžio miesto ,,Šaltinio“ progimnazijos rajono gyvenamojoje vietovėje, vienijantis jos apylinkių gyventojus, ir (ar) dirbančius, ir (ar) kaip kitaip susijusius su Panevėžio miesto ,,Šaltinio“ progimnazija asmenis.

Veiklos tikslai – atstovauti Šaltiniečių bendruomenę vietos savivaldos ir kitose valstybės institucijose bei įstaigose, tenkinti svarbiausius bendruomenės socialinius, kultūrinius, ūkinius poreikius, formuoti sveikos gyvensenos įpročius, gilinti žinias apie sveikatos saugojimo ir stiprinimo būdus.

Siekdama tikslų bendruomenė buria bendruomenės narius bendrai veiklai, skatina bendruomenės narių užimtumą.

Bendruomenės nariais gali tapti 18 metų sulaukę fiziniai asmenys ir (ar) juridiniai asmenys, pareiškę norą dalyvauti bendruomenės veikloje. Bendruomenės valdymo organai – visuotinis bendruomenės susirinkimas, kolegialus valdymo organas – valdyba, vienasmenis valdymo organas – bendruomenės pirmininkas.

KONTAKTAI

Pavadinimas

ŠALTINIEČIŲ BENDRUOMENĖ

Buveinės adresas:

Kniaudiškių g. 67, Panevėžys

Fiksuoto ryšio telefonas

Mobilusis telefonas

8 687 78073, 8 616 25454

Faksas

Elektroninis pastas

saltinieciai@gmail.com

Interneto svetainės adresas

www.saltinio.panevezys.lm.lt

PROJEKTAI

Šaltiniečių bendruomenė 2017 ir 2018 m. įgyvendina projektą „Vieša poilsio ir sporto erdvė Kniaudiškių-Molainių mikrorajono gyventojams“, kuriam gautas Panevėžio miesto savivaldybės finansavimas – 5000 eurų.

PLANUOTI DARBAI

• Sporto aikštyno atnaujinimas: bus remontuojama susidėvėjusi sporto įranga, įrengtos šiukšliadėžės, poilsio suoliukai, atnaujinta tinklinio aikštelė.
  • Poilsio erdvių įrengimas: bus įrengta lauko estrada (pritaikyta poilsiui, bendravimui ir renginių organizavimui).
  • Pažintinių erdvių įrengimas: „Pajautos takas“, „Knygų namelis“, „Lauko galerija“.

ATLIKTI DARBAI (iki 2018 m. sausio mėn.)

• Sporto aikštyne pakeisti visi suoliukai, įrengta daugiau šiukšliadėžių. Nupirktos naujos krepšinio lentos, lankai, tinkleliai.
  • Mažojoje krepšinio aikštelėje bus įrengta tinklinio aikštelė. Yra nupirktas naujas tinklinio tinklas, įrengtos šiukšliadėžės, nudažyti stovai. Aikštelėje utilizuoti avarinės būklės stovai, pašalinta suplyšusi danga.
  • Pavasarį bus pastatyta lauko estrada, suoliukai žiūrovams. Lauko estradoje bus organizuojami bendruomenės renginiai, vieta bus pritaikyta gyventojų poilsiui, maloniam bendravimui. Medžiagos estrados įrengimui nupirktos, tačiau dėl netinkamų oro sąlygų (lietaus) statybos darbai atidėti iki pavasario.
  • Nupirktos visos medžiagos „Pajautos tako“, „Knygų namelio“, „Lauko galerijos“ gamybai. Šiuo metu vyksta gamybos darbai. Pavasarį džiaugsimės naujomis pažintinėmis erdvėmis.
  • Nupirkta 32 m² pavėsinė, kurią naudosime bendruomenės organizuojamų renginių metu.

BENDRUOMENĖS RENGINIAI

Atmintis gyva, nes liudija

2018 m. sausio 12 d. 18.30 val. „Šaltinio“ progimnazijos kieme prasidėjo minėjimas, skirtas Laisvės gynėjų dienai. Šaltiniečių bendruomenė prisiminė tragiškus 1991 metų sausio 13-osios įvykius ir pagerbė žuvusiuosius už Lietuvos nepriklausomybę. Mokyklos languose buvo uždegtos atminimo žvakelės, kieme – atminimo laužas. Šaltiniečiai dainavo Laisvės dainas, dalinosi prisiminimais, šildėsi skautų paruošta karšta arbata. Renginio dalyviai kieme iš žvakučių sudėjo simbolinį neužmirštuolės žiedą, nes mes prisimename, kodėl esame laisvi.

Rudens sambariai

2017 metų paskutinę rudens dieną „Šaltinio“ progimnazijoje vyko tikrų tikriausias rudeninis pavakarojimas „Rudens sambariai“. Tai jau antrus metus vykstantis Šaltiniečių bendruomenės susibūrimas. Dainoms, šokiams ir rateliams neliko abejingas nei vienas užsukęs į sambarius. Troškulį malšinome gaspadinės gira, o stalai linko nuo pačių suneštų kaimiškų vaišių. Buvome viena didelė šeima su savo paprastumu ir meile artimui, kaip buvo kitados tikrame lietuviškame kaime... Renginyje pasirodė ir visą vakarą bendruomenę linksmino progimnazijos mokinių kapela „Šaltinis“ ir folklorinis ansamblis „Šaltinėlis“ (vadovė Virginija Skupienė); Baisogalos kultūros centro netradicinė kapelija „Dainoriai“ (vadovas Paulius Kablys) ir etnografinis ansamblis „Dainoriai“ (vadovas Paulius Kablys ir Asta Jurevičienė); Liūdynės kultūros centro Velžio padalinio folklorinis ansamblis „Gegužraibė“ (vadovė Virginija Stundžienė); Joniškio rajono Kirnaičių kultūros namų folklorinis ansamblis „Klėčia“ (vadovas Gediminas Andrašiūnas). Ačiū JŪMS visiems už bendrystę.

Atnaujinta: 2018-01-19