2% parama

Mieli tėveliai, seneliai, Šaltiniečių bendruomenės nariai,

jau ateina metas, kada galima skirti 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio dalį Jūsų pasirinktai organizacijai. Praėjusiais metais Jūsų paaukotos lėšos bus panaudotos naujo apšvietimo aktų salės scenai įrengimui. Būtume dėkingi, jeigu savo 2 % skirtumėte mūsų ugdymo įstaigai. Tai galima padaryti ir popierinėje deklaracijoje (pavyzdžius klasių vadovai gali įteikti Jūsų vaikui) ir elektroninėje deklaracijoje (rekvizitus rasite mokyklos internetinėje svetainėje). Ačiū už Jūsų paramą!

Progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė

Tapkite Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos rėmėjais, paskirdami iki 2 procentų sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis papildomų materialinių išlaidų. Nusprendę skirti iki 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio dalį mokyklai iki š.m. gegužės 1 dienos, turite užpildyti bei pateikti FR0512 formos (02 versija) prašymą.

Mūsų duomenys

Juridinio asmens kodas: 191816313
Paramos gavėjo pavadinimas: Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija
Buveinės adresas: Kniaudiškių g. 67, LT-37131 Panevėžys

Taip pat galite kreiptis į mokyklos buhalteriją, kur Jums padės deklaruoti savo pasirinkimą. Su savimi reikia turėti asmens duomenis (asmens kodas, vardas, pavardė, gyvenamoji vieta).

Žemiau esantis generatorius gali sugeneruoti tiek PDF, tiek failą, skirtą EDS.

PDF failą turite atspausdinti, pasirašyti ir pristatyti į artimiausią VMI skyrių gyvai arba paprastu paštu kartu su savo deklaruojamomis pajamomis, o EDS failas gali būti įkeliamas per VMI pajamų deklaravimo sistemą, jei pajamų deklaravimą atliekate internetiniu būdu. Tikslesnę informacija Jums gali suteikti artimiausio VMI skyriaus darbuotojai.

Dėkojame už Jūsų paramą ir gerumą!