2% parama

Mieli tėveliai,

Nuoširdžiai dėkojame už 2% GPM paramą, kurią suteikėte „Šaltinio“ progimnazijai. Džiaugiamės, kad remiate mokyklą. Šiais metais surinkta 3 kartus didesnė suma nei 2015 m. Visos 2016 m. Jūsų paaukotos 2% GPM lėšos bus skirtos mokinių laisvalaikio ir mokymosi erdvių atnaujinimui, kabinetų remontui. Būtinai pateiksime Jums detalią ataskaitą apie gautas ir panaudotas lėšas. Ir kitais metais tikimės Jūsų geranoriškos paramos.

Progimnazijos direktorė Zina Stripeikienė

Tapkite Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos rėmėjais, paskirdami iki 2 procentų sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis papildomų materialinių išlaidų. Nusprendę skirti iki 2 procentų gyventojų pajamų mokesčio dalį mokyklai iki š.m. gegužės 1 dienos, turite užpildyti bei pateikti FR0512 formos (02 versija) prašymą.

Mūsų duomenys

Juridinio asmens kodas: 191816313
Paramos gavėjo pavadinimas: Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija
Buveinės adresas: Kniaudiškių g. 67, LT-37131 Panevėžys

Taip pat galite kreiptis į mokyklos buhalteriją, kur Jums padės deklaruoti savo pasirinkimą. Su savimi reikia turėti asmens duomenis (asmens kodas, vardas, pavardė, gyvenamoji vieta).

Žemiau esantis generatorius gali sugeneruoti tiek PDF, tiek failą, skirtą EDS.

PDF failą turite atspausdinti, pasirašyti ir pristatyti į artimiausią VMI skyrių gyvai arba paprastu paštu kartu su savo deklaruojamomis pajamomis, o EDS failas gali būti įkeliamas per VMI pajamų deklaravimo sistemą, jei pajamų deklaravimą atliekate internetiniu būdu. Tikslesnę informacija Jums gali suteikti artimiausio VMI skyriaus darbuotojai.

Dėkojame už Jūsų paramą ir gerumą!